Sensacyjny remis Polek na początek el. Euro! [ZAPIS RELACJI]

• wtorek, 12 listopada 2019
  • 90. min. + 5

Dziękujemy za relację!

Sensacyjny remis reprezentacji Polski w el. Euro! Rekord kibiców na meczu Polek

Reprezentacja Polski kobiet sprawiła ogromną niespodziankę, remisując bezbramkowo z Hiszpanią w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy. Kapitalnie zaprezentowała się Katarzyna Kiedrzynek, która została bohaterką spotkania.

• PILNE

90. min. + 5

Koniec meczu! Polska remisuje bezbramkowo z Hiszpanią, sprawiają ogromną niespodziankę!

• 90. min. + 4

Ależ obrona Kiedrzynek! Hermoso znalazła się w sytuacji sam na sam z polską bramkarką, ale kapitalnie broni Kiedrzynek. Na szczęście, dodatkowo była pozycja spalona.

Putellas była niepilnowana w polskim polu karnym, na szczęście dla Polek, strzeliła wysoko ponad bramką.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• 88. min.

Grzywińska ukarana żółtą kartką.

• 88. min.

Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry. Polki są o krok od sprawienia ogromnej niespodzianki.

• 86. min.

Wiankowska ukarana żółtą kartką.

• 85. min.

Hiszpanki oddały kolejny strzał, jednak bardzo niecelny.

• 79. min.

Hiszpanki nie przestają atakować, ale nie są w stanie zagrozić bramce Kiedrzynek.

• 74. min.
  • 74. min.

Fatalny błąd Polek! Na szczęście z bramki wyszła Kiedrzynek i zatrzymała atak Hiszpanek.

• 70. min.

Oczekiwana zmiana właśnie staje się faktem. Opuszcza boisko Ewa Pajor, w jej miejsce wchodzi Winczo.

• 68. min.

Potężne uderzenie Balcerzak z rzutu wolnego, ale paruje piłkę na rzut rożny Panos.

• 67. min.

Druga zmiana w Hiszpanii. Guijarro zostaje zmieniona przez Sosę.

• 66. min.

Paredes ukarana żółtą kartką za faul na Ewie Pajor.

• 64. min.

Ależ broni Kiedrzynek! Kapitalna okazja Hiszpanek, jednak polska bramkarka znakomicie powstrzymała Caldentey.

• 63. min.

Szybka akcja Polek, kilka dobrych podań, zabrakło jednak dokładności przy ostatnim podaniu, do niepilnowanej w polu karnym Pajor.

• 61. min.

Zmiana także w polskiej kadrze. Wiankowska zmienia Grabowską.

• 60. min.

Jeszcze jedno dośrodkowanie Hiszpanek, jednak przejęła piłkę Kiedrzynek.

• 59. min.

To mogła być znakomita akcja Polek! Pajor ruszyła z piłką, ale zbyt mocno zagrała do Kamczyk. Próba dośrodkowania ze skrzydła nie była już tak dobra i Panos bez trudu złapała piłkę.

• 55. min.

Zmiana w Hiszpanii. Garcia wchodzi w miejsce Bonmati.

• 54. min.

Nieprawdopodobne szczęście Polek! Doskonałą okazję miała Hermoso, jednak trafiła jedynie w słupek, będąc w sytuacji sam na sam z Kiedrzynek.

• 50. min.

Caldentey uderzyła sprzed pola karnego, ale znakomicie broni Kiedrzynek.

• 48. min.

Kiedrzynek! Błędy Polek w obronie, w znakomitej sytuacji znalazła się Bonmati, jednak kapitalnie broni polska bramkarka.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Polki bezbramkowo remisują z Hiszpankami.

• 45. min.

Doliczona jedna minuta.

• 40. min.

Jeszcze jedna groźna sytuacja Hiszpanek. Dobry strzał, ale jeszcze lepiej broni Kiedrzynek.

• 35. min.

Groźne dośrodkowanie w pole karne Polek, ale udało się oddalić zagrożenie.

• 31. min.

Kamczyk uderzyła na bramkę Panos, jednak zbyt słabo, aby pokonać bramkarkę reprezentacji Hiszpanii.

• 29. min.

Jeszcze jeden celny strzał Hiszpanek. Kiedrzynek jednak nie miała problemu ze złapaniem piłki.

• 27. min.

Kiedrzynek! Polska bramkarka kapitalnie broni strzał z 8. metra.

• 25. min.

Silne uderzenie Grzywińskiej. Bardzo niecelne.

• 24. min.

Dobra okazja dla Polek. Rzut wolny tuż przed polem karnym Hiszpanek.

• 22. min.

Jeszcze jedna dobra okazja Hiszpanek. Znowu jednak odgwizdana pozycja spalona.

• 20. min.

Kolejny strzał Hiszpanek. Kiedrzynek jednak bez trudu łapię piłkę po strzale Putellas.

• 17. min.

Z dystansu spróbowała także Grzywińska. Jednak bardzo niecelnie.

• 16. min.

Hiszpanki bez trudu się jednak bronią.

• 15. min.

Znakomite uderzenie z dystansu Ewy Pajor! Znakomicie broni jednak Panos. Będzie rzut rożny.

• 15. min.

Kiedrzynek ukarana żółtą kartką za grę na czas.

• 14. min.

Groźny strzał Hiszpanek. Na szczęście, piłka poszybowała nad poprzeczką.

• 11. min.

Znakomita szansa Hiszpanek, jednak kapitalnie broni Kiedrzynek!

• 9. min.

Dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska, jednak żadna z Hiszpanek nie sięgnęła piłki.

• 8. min.

Pierwsza dobra akcja Hiszpanek. Piłka znalazła się w siatce, jednak odgwizdana pozycja spalona Guijarro.

• 5. min.

To mogło być 1:0! Rzut rożny Polek, dośrodkowanie idealnie na głowę Mesjasz, która nie trafia jednak w bramkę.

• 3. min.

Pierwsza dobra akcja Polek! Matysiak dośrodkowała w pole karne, ale Pajor nie sięgnęła piłki.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Obydwa zespoły już na murawie. Czas na hymny.

• Skład reprezentacji Hiszpanii:

• Polki miały rozpocząć eliminacje już we wrześniu, jednak mecz został odwołany ze względu na problemy zdrowotne reprezentantek Czech.

• Dzień dobry! Zapraszamy na pierwsze spotkanie reprezentacji Polski w el. mistrzostwach Europy kobiet. Rywalkami Polek są Hiszpanki, faworytki grupy.