Grali nasi grupowi rywale: Austria pokonała Izrael, a Macedonia Północna Słowenię [ZAPIS RELACJI]

3 : 1

• czwartek, 10 października 2019

Koniec meczu w Skopje! Macedonia Północna pokonała Słowenię 2:1. Niespodzianka!

Koniec meczu w Wiedniu! Austria pokonała Izrael 3:1

Izrael jeszcze walczy! Mocny strzał pomocnika gości i rożny dla Izraela

• 88. min.

3:1 dla Austrii! Sabitzer!

• 87. min.

Kolejna dobra akcja gospodarzy! Lazaro miał setkę, ale zmarnował!

• 80. min.

Szansa dla Austrii, ale Arnautović za daleko wypuścił sobie piłkę

• 75. min.

Strzał Zahaviego i z problemami broni bramkarz Austrii

• 65. min.

Izrael próbuje odpowiedzieć, ale gospodarze dobrze się bronią i próbują kontrować

• 62. min.

Próba szybkiej kontry ze strony gości, ale stracili piłkę przed polem karnym

• 60. min.

Izrael próbuje odpowiedzieć, ale Austria dobrze się broni

• 56. min.

Środkowy obrońca wykorzystał dobrze dośrodkowanie i daje prowadzenie gospodarzom

• 56. min.

Hinteregger!

• 56. min.

GOL DLA AUSTRII!

• 50. min.

Spokojny początek 2. połowy. Gospodarze dużo wymieniają piłkę, czekając na błędy gości w ustawieniu

Znów gramy w Wiedniu!

• 45. min.

Koniec 1. połowy w Skopje. Macedonia Północna - Słowenia 0:0

• 45. min.

Macedonia strzeliła gola, ale jednak sędziowie go nie uznali. Tam wciąż 0:0

• 45. min.

Koniec 1. połowy w Wiedniu. Austria remisuje z Izraelem 1:1

• 44. min.

Strzał Arnautovicia, znów broni Marciano!

• 42. min.

Kolejny strzał Zahaviego, było blisko!

• 40. min.

Ładna, szybka akcja gospodarzy. Lazaro ją wykończył. 1:1

• 40. min.

GOL DLA AUSTRII!!!

• 38. min.

Strzał Arnautovicia! Marciano sparował go na słupek!

• 35. min.

Zahavi dostał podanie i strzałem zza pola karnego pięknie przymierzył! Goście prowadzą, choć to gospodarze mieli lepsze sytuacje

• 35. min.

Kto strzelcem? Oczywiście Zahavi

• 35. min.

GOL DLA IZRAELA!

• 30. min.

Goście próbowali odpowiedzieć, ale Zahavi stracił piłkę w polu karnym

• 29. min.

Arnautović bliski zdobycia gola! Tylko rożny dla gospodarzy

• 28. min.

Rośnie przewaga Austrii. Goście zamknięci na własnej połowie

• 28. min.

Lazaro nie doszedł do piłki, ale to była dobra akcja gospodarzy

• 27. min.

Sabitzer oddał groźny strzał! Obronił to jednak bramkarz Izraela

• 25. min.

Obie drużyny grają jak na razie dla nas. Bezbramkowy remis im nic nie daje, a dla nas jest bardzo korzystny

• 18. min.

Na razie dużo walki w środku pola i mało ciekawych akcji w Wiedniu

• 15. min.

Strzał z daleka Hintereggera, ale bardzo niecelny

• 12. min.

Austriacy od paru minut utrzymują się przy piłce. Grają jednak zbyt wolno, by zaskoczyć obronę Izraela. Goście nastawili się na kontry

• 8. min.

Austriacy wyszli teraz wyżej pressingiem i szybciej odbierają piłkę rywalom. Brakuje im jednak konkretów w ataku

• 4. min.

Kolejna akcja Izraela, ale dośrodkowanie do nikogo. Przy piłce gospodarze

• 3. min.

Pierwsze dłuższe podanie do Arnautovicia, ale ten nie doszedł do piłki

• 2. min.

Zahavi oddał pierwszy strzał. Broni bramkarz Austrii

• 1. min.

Zaczęli!

• Zaraz zaczynamy! Mecz odbędzie się w Wiedniu!

• Przypomnijmy: po sześciu meczach w grupie G prowadzi Polska, która ma 13 pkt. Słowenia ma 11 pkt, a Austria 10 pkt. Macedonia Północna i Izrael mają po 8 punktów. Łotwa jest bez punktów

Arnautović

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczów polskiej grupy eliminacyjnej do Euro 2020. O 20:45 rozpoczną się mecze Austria - Izrael i Macedonia Północna - Słowenia

Austria
Bramki: Lazaro (41.), Hinteregger (56.), Sabitzer (88.) Kartki: Baumgartlinger, Posch - żółta Skład: Stanković - Posch (63. Trimmel), Dragović, Hinteregger, Ulmer - Ilsanker, Baumgartlinger - Lazaro, Sabitzer, Laimer (59. Schaub) - Arnautović (82. Gregoritsch)
Izrael
Bramki: Zahavi (34.) Kartki: Dabbur, Bitton - żółta Skład: Marciano - Dasa, Taha (76. Cohen), Abd Elhamed, Tawatha (54. Ben Harush) - Natcho, Tibi, Bitton - Zahavi, Dabbur (70. Weissman), Solomon