Reca w miejsce Rybusa.

• 77. min.

Frankowski w miejsce Grosickiego.

• 77. min.

Kompletne zamieszanie w polu karnym rywali, piłka spadła pod nogi Lewandowskiego, który z bliska podwyższył na 3:0.

• 76. min.

ROBERT LEWANDOWSKI, 3:0!

• 67. min.

Wciąż utrzymujemy się przy piłce, wciąż jesteśmy lepsi, jednak wciąż niewiele z tego wynika.

• 63. min.

Mocne, celne uderzenie Piątka, jednak dobrze poradził sobie Vanins.

• 60. min.

Krzysztof Piątek w miejsce Mateusza Klicha.

• 58. min.

Na szczęście wszystko będzie okej.

• 57. min.

Problemy zdrowotne Mateusza Klicha. Nasz zawodnik został uderzony w twarz przez rywala.

• 52. min.

Kartka dla Maksimenki.

• 51. min.

Wyszliśmy z akcją trzech na trzech, celny strzał oddał Grosicki, ale bez problemu interweniował Vanins.

I już powinniśmy prowadzić 3:0, jednak kolejnej doskonałej sytuacji nie wykorzystał Kamil Grosicki.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 1

Przerwa. Prowadzimy 2:0 po dwóch golach Roberta Lewandowskiego.

• 45. min.

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• 40. min.
  • 37. min.

Rzut rożny Łotyszy, jednak bez zagrożenia, bo dobrze piłkę wybił Glik.

• 34. min.

Po strzeleniu dwóch goli tempo naszej gry wyraźnie spadło. Kontrolujemy mecz, mamy piłkę, ale nie wynika z tego wiele.

• 30. min.

Ależ szansa dla Polski! Znakomity odbiór Bednarka, który podał do Lewandowskiego. Nasz kapitan znakomicie, prostopadle zagrał do Grosickiego, jednak skrzydłowy Hull zepsuł sytuację sam na sam z Vaninsem.

• 29. min.

Łyżka dziegciu.

• 28. min.

Mocne uderzenie Krychowiaka z dystansu i z problemami broni Vanins.

• 25. min.
  • 22. min.
  • 19. min.

Gramy agresywnie, nie dajemy rywalom miejsca i czasu. Łotysze mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

• 16. min.
  • 13. min.

Ładna akcja Grosickiego na lewym skrzydle, płaskie podanie w pole karne i Lewandowski mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi Łotwy! Jest bardzo dobrze!

• 13. min.

ROBERT LEWANDOWSKI! 2:0!

• 10. min.

Grosicki do Lewandowskiego, Lewandowski do Szymańskiego, Szymański do Lewandowskiego i nasz kapitan wreszcie trafia! Brawo!

• 9. min.

ROBERT LEWANDOWSKI! 1:0!

• 6. min.

Ładna akcja Polaków. Krychowiak przepuścił piłkę, Lewandowski wpadł w pole karne, jednak dobrze wyblokował go łotewski obrońca.

• 3. min.

Pierwsza akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem.

• 1. min.

Gramy!

• Drużyny za chwilę wyjdą na boisko, hymny i gramy!

• Po sześciu kolejkach eliminacji Polska prowadzi w grupie 13 punktami na koncie. Drugie miejsce zajmuje Słowenia (11 punktów), trzecie Austria (10 punktów), czwarte Izrael (8 punktów), piąte Macedonia Północna (8 punktów), a ostatnie, nasz czwartkowy rywal, Łotwa, która jak na razie przegrała wszystkie mecze.

• Skład Łotwy: Vanins - Jagodinskis, Dubra, Oss, Maksimenko - Ikaunieks, Rugins, Laizans - Gutkovskis, Rakels, Kigurs.

• Skład Polski: Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Rybus - Krychowiak, Klich, Zieliński - Szymański, Lewandowski, Grosicki.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu 7. kolejki eliminacji mistrzostw Europy. W Rydze Polacy grają z Łotwą. Początek spotkania o godzinie 20:45.

Łotwa
Kartki: Maksimenko - żółta Skład: Vanins - Jagodinskis, Dubra, Oss, Maksimenko - Ikaunieks, Rugins, Laizans (72. Tobers) - Gutkovskis, Rakels (72. Karasauskas), Kigurs (86. Ciganiks).
Polska
Bramki: Lewandowski (9., 13., 76.) Skład: Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Rybus (80. Reca) - Krychowiak, Klich (60. Piątek), Zieliński - Szymański, Lewandowski, Grosicki (77. Frankowski).