Reprezentacja Polski U21 wygrała z Łotwą 1:0 w el. Euro U-21 [ZAPIS RELACJI]

0 : 1

• piątek, 06 września 2019

Koniec meczu! Polacy wygrywają po golu Patryka Klimali. I to jedyny pozytyw, bo gra momentami była bardzo, bardzo słaba.

• 86. min.

Czesław Michniewicz jest wściekły na swoich piłkarzy. Polacy dali się zdominować w końcówce.

• PILNE

82. min.

Błąd Polaków w obronie i Kamil Grabara ratuje naszą kadrę przed remisem! Polski bramkarz świetnie odbił piłkę.

• 78. min.

Przebojowa akcja Kamila Jóźwiaka, ale zakończona niecelnym strzałem. Było blisko.

• 71. min.

Poziom drugiej połowy jest bardzo, bardzo słaby. A liczba niecelnych podań poraża.

• 66. min.

Czesław Michniewicz reaguje. Jakub Bednarczyk za Patryka Klimalę. Polacy przeszli na grę z jednym napastnikiem.

• PILNE

66. min.

Słupek ratuje reprezentację Polski! Gra Polaków nie wygląda dobrze w drugiej połowie.

• 61. min.

Zespół Czesława Michniewicza wciąż ma problemy ze stworzeniem groźnych sytuacji pod bramką rywali. W grze Polaków brakuje precyzji i spokoju.

• 55. min.

Saveljevs zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie trafił w bramkę. Grę wznowił Grabara.

• 50. min.

Veips faulował Jóźwiaka. Żółta kartka dla łotewskiego obrońcy.

W przerwie Czesław Michniewicz zdecydował się na jedną zmianę. Szysz za Tomczyka.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Wielkiej gry nie było, pięknych akcji również, ale najważniejsze, że kadra Czesława Michniewicza złamała łotewską defensywę i prowadzi w pierwszym meczu el. Euro U-21.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Polacy prowadzą z Łotwą 1:0 po golu Patryka Klimali.

• 45. min.

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

• 43. min.

Karol Fila podłączył się do akcji ofensywnej, wbiegł w pole karne, ale oddał słaby strzał. Piłka w rękach bramkarza.

• 40. min.

Łotysze ruszyli do ataków, ale na razie brakuje im argumentów. Polacy skutecznie przerywają akcje gospodarzy.

• 32. min.

Łotysze wrzucili piłkę w nasze pole karne, a tę bardzo pewnie złapał Kamil Grabara.

• 30. min.

Klimala zahaczony w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. Gramy dalej.

• 27. min.

Bida świetnie przedarł się prawym skrzydłem, dograł w pole karne, Tomczyk nie trafił czysto w piłkę, a Klimala pewnym strzałem wyprowadził Polaków na prowadzenie!

• GOOOOOOL

27. min.

Patryk Klimala i Polska prowadzi z Łotwą!

• 24. min.

I jeszcze jedna szansa biało-czerwonych. Kamil Jóźwiak ruszył w kierunku bramki, zwlekał ze strzałem i został zablokowany przez jednego z obrońców.

• PILNE

20. min.

Kapitalna sytuacja Polaków! Klimala dostał piłkę w polu karnym, miał dużo czasu i miejsca na strzał, ale nie trafił w bramkę. To powinien być gol!

• 19. min.

Dominacja reprezentacji Polski nie podlega żadnej dyskusji. Łotysze mają problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• PILNE

15. min.

To mógł być gol dla Polski! Kamil Jóźwiak zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, łotewski bramkarza nie sięgnął piłki, a ta przeleciała tuż obok słupka.

• 12. min.

Indywidualna akcja Bidy na prawym skrzydle i kolejne nieudane dośrodkowanie. A właściwie wstrzelenie piłki w pole karne.

• 9. min.

Reprezentanci Polski przyspieszyli. Zbudowali dwie akcje na lewym skrzydle, ale zepsuli dośrodkowania.

• 7. min.

Łotysze cofnęli się na własną połowę, Polacy budują akcje w ataku pozycyjnym.

• 5. min.

Jest pierwszy strzał Polaków! Z rzutu rożnego dośrodkował Dziczek, a Sobociński uderzył piłkę głową ponad poprzeczką bramki rywali.

• 3. min.

Groźna akcja Łotyszy. Dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale bardzo niecelne.

• 1. min.

GRAMY!

• Kapitanem reprezentacji Polski jest dziś Kamil Grabara.

• Tak prezentuje się skład Polaków na dzisiejszy mecz:

• Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z pierwszego meczu kadry Czesława Michniewicza w walce o Euro 2021. Dziś Polacy grają Jełgawie z Łotwą.

Łotwa U-21
Skład: Purins - Veips, Balodis, Minkevics, Birka - Liepa, Saveljevs - Grinbergs, Jaunzems, Zelenkovs - Regza
Polska U-21
Bramki: Klimala (27.) Skład: Grabara - Fila, Walukiewicz, Sobociński, Pestka - Bida, Ambrosiewicz, Dziczek, Jóźwiak - Klimala, Tomczyk