To dziewiąty triumf Brazylijczyków w historii w tym turnieju.

Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy.

• GOOOOOOL

90. min.

Pewny strzał Richarlisona i Brazylia wygra Copa America!

• 87. min.

Rzut karny dla Brazylii! Faulowany Everton. To może być koniec marzeń Peruwiańczyków.

• 85. min.

Brazylijscy kibice nerwowo czekają na ostatni gwizdek. Wielkie emocje.

• 80. min.

Brazylia pilnuje wyniku. Peru nerwowo przyspiesza.

• 75. min.

Potężne uderzenie Trauco i Alisson ratuje Brazylię! Było groźnie.

• 72. min.

Peru rusza do ataków. Teraz to Brazylia jest zamknięta na własnej połowie.

• PILNE

70. min.

Druga żółta i czerwona kartka dla Gabriela Jesusa. Brazylia w osłabieniu.

• 63. min.

Reprezentanci Peru wreszcie dostali się pod pole karne Brazylii, ale nie byli w stanie oddać strzału.

• 61. min.

Bardzo aktywny jest dziś Coutinho, ale też bardzo niedokładny. Jak ma podać, strzela. Jak strzelać, podaje.

• 57. min.

I jest strzał głową Firmino! Piłka przeleciała obok słupka.

• 55. min.

Rzut rożny dla Peru. Bardzo źle rozegrany. Brazylia rusza z kontratakiem.

• 50. min.

Mogło być 3:1, ale Coutinho nie trafił w bramkę. Piękny strzał, zabrakło centymetrów.

• 48. min.

Odważny początek Peru, ale Brazylia cały czas kontroluje wydarzenia na boisku.

Startujemy z drugą połową!

• 45. min. + 3

Brazylia przyspieszyła w samej końcówce i strzeliła gola w ostatniej akcji pierwszej połowy. Czas na przerwę!

• GOOOOOOL

45. min. + 3

Co za podanie Arthura do Gabriela Jesusa i piłkarz Manchesteru City strzela drugiego gola dla Brazylii! Co za mecz!

• 45. min.

Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty.

• 43. min.

To pierwszy gol stracony przez Brazylię na tym turnieju. Peruwiańscy kibice szaleją na Maracanie.

• GOOOOOOL

43. min.

Paolo Guerrero z wielkim spokojem pokonał Alissona i mamy sensacyjny remis!

• PILNE

40. min.

Rzut karny dla Peru! Sędzia nie ma wątpliwości, że Thiago Silva zagrał piłkę ręką. I ma rację!

• 35. min.

Idealne dośrodkowanie Alexa Sandro z lewego skrzydła i Roberto Firmino powinien podwyższyć prowadzenie Brazylii. Napastnik Liverpoolu nie trafił z kilku metrów w bramkę po strzale głową.

• 35. min.

Brazylia ma miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki i buduje kolejne ataki.

• 30. min.

Żółta kartka dla Gabriela Jesusa. Brzydki atak na kolano Yotuna.

• 27. min.

Peru miało swoją szanse po rzucie rożnym. Dobre dośrodkowanie, strzał, a piłka nad bramką.

• PILNE

25. min.

To mógł być drugi gol dla Brazylii! Coutinho uprzedził w polu karnym peruwiańskiego obrońcę, ale strzelił obok słupka.

• 22. min.

Brazylijczycy wymieniają kolejne podania. Peru zepchnięte na własną połowę.

• 17. min.

Brazylia od razu ruszyła po drugiego gola, ale Zambrano wybił piłkę głową z pola karnego.

• GOOOOOOL

15. min.

Kapitalny drybling Gabriela Jesusa na prawym skrzydle, świetne dośrodkowanie w pole karne i Everton strzela gola dla Brazylii! Co za akcja! Szał radości na Maracanie.

• 13. min.

Ostry mecz na Maracanie. Duża liczba fauli w pierwszych minutach wielkiego finału.

• 9. min.

Dani Alves świetnie przyjął piłkę, ale później kompletnie zepsuł dośrodkowanie.

• 5. min.

Brazylia szybko przejęła inicjatywę i dłużej utrzymuje się przy piłce. Peru czeka na kontrataki.

• 2. min.

Pierwszy strzał reprezentacji Peru. Cueva zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, a piłka przeleciała obok brazylijskiej bramki.

• 1. min.

GRAMY!

• Przypomnijmy, że Brazylijczycy ograli w półfinale Argentynę 2:0, a Peru pokonało Chile 3:0.

• Skład Peru: Gallese - Advincula, Zambrano, Abram, Trauco - Tapia, Yotun, Carrillo, Cueva, Flores - Guerrero

• Skład Brazylii: Alisson - Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Alex Sandro - Arthur, Casemiro, Jesus, Coutinho, Everton - Firmino

• Faworytem meczu na Maracanie są oczywiście Brazylijczycy, ale Peru chce sprawić kolejną sensację.

• Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na wielki finał Copa America, w którym zagrają reprezentacje Brazylii i Peru.

Brazylia
Bramki: Everton (15.), Jesus (44.), Richarlison (90.) Skład: Alisson - Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Alex Sandro - Arthur, Casemiro, Jesus, Coutinho, Everton - Firmino
Peru
Bramki: Guerrero (43.) Skład: Gallese - Advincula, Zambrano, Abram, Trauco - Tapia, Yotun, Carrillo, Cueva, Flores - Guerrero