Francja i Rumunia zagrały na remis, który dał im awans. Włochy wyrzucone z turnieju [ZAPIS RELACJI]

0 : 0

• poniedziałek, 24 czerwca 2019

Koniec meczu także i tu! 0:0! Zgodnie z przewidywaniami! Francja i Rumunia wchodzą do półfinałów! Włochy poza turniejem! W półfinałach Niemcy - Rumunia i Hiszpania - Francja. Oba mecze w czwartek

• 89. min.

Tu miał być remis i najpewniej będzie. Żadna z drużyn nie tworzy już groźnych akcji. W całym meczu mieliśmy 1 celny strzał

• 79. min.

Oho! Niewiele brakowało, a byłby samobój Francuza!

• 77. min.

Jedna bramka dla Rumuni da awans do półfinałów Włochom kosztem Francji. Tylko czy Rumuni mogą zdobyć tę bramkę, skoro nie oddali jeszcze nawet jednego strzału celnego?

• 73. min.

Rumuni rzadko wychodzą poza własną połowę w 2. połowie. Francja kontroluje mecz

• 67. min.

Rumuni mieli akcję sam na sam! Ale napastnik rumuński nie zdążył do piłki przed bramkarzem Francji

• 67. min.

W drugiej połowie wyraźna przewaga Francuzów. Ale brakuje strzałów na bramkę

• 60. min.

60 minut meczu za nami i 1 celny strzał widzieliśmy - oddali go Francuzi. Rumuni jeszcze bez strzału celnego

• 60. min.

Francja utrzymuje się przy piłce, ale brakuje groźnych akcji. Rumunom także

• 58. min.
  • 58. min.

Wciąż jest 0:0, a ten wynik daje awans do półfinału obu drużynom - Rumunom, bo wychodzą z grupy na 1. miejscu. Francuzom jako najlepszej drużynie z drugiego miejsca. Ten wynik wyrzuca też z turnieju Włochów, którzy obawiali się, że Rumuni i Francuzi "ustawią się", "umówią" na remis

• 58. min.

Francuzi dalej atakują, ale brakuje im konkretów pod bramką Rumunii. Teraz kartka za symulowanie dla Thurama

• 54. min.

Dwie świetne okazje dla Francuzów. Raz strzał zablokowany, drugi raz już niecelny!

• 52. min.

Thuram leży na boisku. Mocno trafiony. Żółta kartka zasłużenie dla Menea

• 48. min.

Bernardoni leży na murawie. Francuski bramkarz zderzył się z napastnikiem przeciwników. Chwilę wcześniej, w podobnej sytuacji, ucierpiał golkiper Rumunów.

Rozpoczynamy drugą połowę.

• 45. min.

0:0 po 1. połowie. Na ten moment w półfinałach ME U-21 są Hiszpanie, Niemcy, Rumuni i Francuzi

• 45. min.

Sędzia doliczył 2 minuty

• 42. min.

Końcówka 1. połowy i tempo dość spokojne. Obie drużyny zdają się być zadowolone remisem. Ten rezultat wyrzuca Włochów z turnieju

• 33. min.

Najgroźniejszy w ekipie Francuzów jest Marcus Thuram, syn mistrza świata Lilliama. Po jego akcji kolejny rożny dla Francji

• 27. min.

Rumuni groźnie kontrują, ale brakuje im dokładności przy ostatnim podaniu

• 23. min.

Niewiele dzieje się teraz na boisku

• 18. min.

Leży rumuński napastnik w polu karnym Francji. Faul? Lewa ręka obrońcy była na jego plecach. Sędzia jednak nie odgwizdał faulu

• 13. min.

Teraz Rumuni przejęli kontrolę nad meczem

• 11. min.

Po rożnym bez zagrożenia

• 10. min.

Pierwsza dobra akcja Rumuni. Pograli szybko, krótkie podania, ale Francja wybiła na rożnego

• 10. min.

Na razie bez strzałów. Obie drużyny grają bardzo uważnie

• 7. min.

Zwycięzca tego meczu zagra w półfinale z Niemcami. Druga drużyna z grupy C zagra zaś z Hiszpanią

• 6. min.
  • 6. min.

Niezła wrzutka, ale Rumuni wybili. Francja buduje akcję od tyłu

• 5. min.

Szybka akcja Thurama i rożny dla Francji

• 4. min.

Francja utrzymuje się przy piłce. Pilnują, by Rumuni nie mogli zagrozić ich bramce

• 3. min.

Nie było zagrożenia po rożnym. Francuzi muszą jednak kontrolować mecz, bo porażka wyeliminuje ich z turnieju

• 2. min.