Sędzia dolicza aż siedem minut. Właśnie leży jeden z Polaków.

Mina ma świeże siły, próbuje poatakować. Z kolei Polacy mają kłopoty ze skonstruowaniem dobrej akcji, choć też starają się coś robić z przodu.

Bardonado zastąpiony przez Minę.

• 80. min.

Na razie wiele się nie dzieje. Można powiedzieć, że siły się wyrównały.

• 76. min.

Kto by pomyślał, a więc Hiszpanie się bronią, a Polacy będą atakować. Na razie atakują kiepsko.

• 73. min.

Zmiana też w polskiej ekipie - Kamil Zieliński za Murawskiego.

• 72. min.

Zmiana w Hiszpanii. Schodzi Vico, za niego Eduarde.

• 68. min.

Druga żółta kartka dla Vadilli! Zdaniem sędziego, Hiszpan próbował wymusić rzut karny, choć powtórki pokazują, że prawdopodobnie był faulowany.

• 67. min.

Vadillo nie zgadza się, ale dostaje żółtą kartkę za faul na Formelli.

• 66. min.

Formella próbował pomknąć lewą stroną z kontrą, ale dał się przepchnąć nieco zbyt agresywnemu rywalowi. Sędzia nie odgwizdał faulu.

• 64. min.

Hiszpanie przechodzą do ofensywy. Powoli, ale garną się w stronę polskiego pola karnego.

• 61. min.

Pierwsza zmiana w reprezentacji Polski. Formella za Kacprzyckiego.

• 57. min.

Natarcia Polaków już niestety za nami, teraz dużo gry w środku boiska.

• 53. min.

Blanco zniesiony z boiska, zastąpił go Alfonso Herrero.

• 51. min.

Przy okazji Stępiński ostro zaatakował bramkarza rywali. Trener bardzo zmartwiony, bo Ruben Blanco od dwóch minut leży na murawie. I chyba nie wróci na boisko. Ale na pewno jest przytomny. Możliwe, że poważnie oberwał w łuk brwiowy.

• 49. min.

Teraz już groźniej! Niezła akcja, zakończona nieco przypadkowym, ale w miarę mierzonym uderzeniem Jagiełły z linii pola karnego. Piłka nieznacznie minęła bramkę Hiszpanów!

• 47. min.

No i Polacy atakują na początek. Znowu jednak bez specjalnego zagrożenia pod bramką rywali.

Ruszyła druga połowa.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 43. min.

Niebywałe szczęście Polaków. Któryś z Hiszpanów nie zdołał zamknąć akcji, a i tak piłka zagrana z drugiej strony bramki przeleciała minimalnie obok słupka. Mogło być 0:2.

• 41. min.

Świetnie, Polacy mają ochotę do walki! Hiszpanie trochę za bardzo się wyluzowali, nasi reprezentanci rzucili się na piłkę i wyszarpali im ją. I tak nie udało się jednak przeprowadzić potem składnej kontry od środka boiska.

• 39. min.

Vico wpada w pole karne, uderza z ostrego kąta, Pogorzelec odbija do prawej strony. Będzie róg dla Hiszpanów.

• 37. min.

Polacy w polu karnym Hiszpanów, ale żeby od razu - jak komentator - krzyczeć tak "szansaaa"...?

• 35. min.

Vico jest dla młodych Polaków trochę za dobry, naprawdę nieźle nimi kręci.

• 32. min.

Polacy pierwszy raz od dawna wyszli na chwilę z własnej połowy. Groźnie jednak nie było.

• 29. min.

I znowu okazja, znowu Polacy nie potrafią wybić piłki spod własnej bramki. W powietrzu wisi drugi gol dla Hiszpanów...

• 27. min.

Niesamowite, Vico trafił z 35 metrów! Nie można nie obwiniać za to Pogorzelca, bo piłka leciała tuż pod poprzeczkę, ale w środek bramki... Cała sytuacja wyglądała jednak bardzo dziwnie. Cóż, strzał też był jednak przedniej urody.

• GOOOOOOL

27. min.

0:1! Vico!

• 23. min.

Coraz groźniej pod polską bramką. Obrońcy w ogóle się nie ruszyli, jeden z rywali dopadł do piłki w polu karnym i podkręcając piłkę trafił w słupek.

• 20. min.

Stępiński robi rajd środkiem. Chyba nie podejmuje najlepszej decyzji, gdy próbuje zagrać do prawego boku. Podanie zostaje przecięte.

• 18. min.

I znowu gorąco pod polską bramką. Mocno uderzona piłka w poprzek pola karnego, na szczęście żaden z przeciwników nie zdołał jej przeciąć i spróbować trafić w bramkę.

• 16. min.

Polacy mieli okazję, ale dośrodkowanie z rzutu wolnego nie było najwyższych lotów.

• 14. min.

Zaskakujące, mocne uderzenie Hernandeza. Pogorzelec świetnie przenosi piłkę nad poprzeczką.

• 13. min.

Brutalny faul Kacprzyckiego, sędzia, szczęśliwie, nie wyciąga jednak kartki.

• 12. min.

Zamieszanie w polu karnym Polaków. Hiszpanie dobrze dryblują, ale udaje się jakoś w końcu wybić piłkę.

• 11. min.

Jagiełło świetnie uderza z sytuacyjnej piłki. Naprawdę niewiele zabrakło.

• 9. min.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zaczął oglądać, to na razie wszystko wskazuje na to, że warto się włączyć - póki co, mamy dobry, szybki mecz.

• 7. min.

Niezła próba prostopadłego zagrania w pole karne do Stępińskiego, ale nie udało mu się przyjąć tej piłki.

• 5. min.

Hiszpanie w ogóle grają agresywnie od samego początku, próbują przycisnąć rywali. Wiadomo - mistrzowie. Ale Polacy mają swoje kontry i też mogą ich zaskoczyć.

• 3. min.

Hiszpanie bardzo agresywnie zachowują się we własnym polu karnym, nie boją się chyba o ewentualnego karnego.

• 2. min.

Pierwsza minuta to zaskakująca szarża Polaków, ale przed chwilą było już groźnie w polskim polu karnym. Mrowca dobrze wybił.

• 1. min.

Zaczęli.

• Teraz możecie mieć sport przez duże "S" zawsze przy sobie w telefonie. Posiadasz smartfona z Androidem? Ściągnij aplikację Sport.pl Live z Google Play. Ta sama darmowa aplikacja na iPhone'y już dostępna w App Store!

Sport.pl LIVE w Google Play - ściągnij

Sport.pl LIVE w AppStore - ściągnij

• W rozegranym w Gdyni pierwszym meczu grupy czwartej eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy do lat 19 Chorwacja zremisowała 1:1 (0:1) z Grecją. Mecz Polski z Hiszpanią - obrońcami tytułu - jest drugi.

Polska U-19
Skład: Pogorzelec, Kędziora, Klemenz, Horoszkiewicz, Liberacki, Murawski (73. Zieliński), Mrowca, Kacprzycki (61. Formella), Kobylański (46. Kurowski), Jagiełło, Stępiński
Bramka: Vico (27.) Czerwona kartka: Vadillo (68.) Żółta kartka: Vadillo (67.) Skład: Blanco (53. Herrero), Bellerin, Sanchez, Lopez, Varela, Bardonado (83. Mina), Rodriguez, Iniguez, Vadillo, Vico (72. Eduarde), Hernandez