• GOOOOOOL

84. min.

El Sharaawy! Włosi dobijają rywali! GOOOOOOOOOOL!

• 78. min.

W drużynie Włoch zadebiutował Sandro Tonali. "Nowy Pirlo" zmienił Bernardeschiego, strzelca pierwszego gola

Piotr Zieliński zyska nowego konkurenta? Napoli walczy o "Nowego Pirlo"

Sandro Tonali, 19-letni pomocnik Brescii i reprezentacji Włoch, znalazł się w kręgu zainteresowań Napoli - informuje ''Corriere dello Sport". Czy Piotr Zieliński zyska nowego rywala do walki o pierwszy skład?

• GOOOOOOL

77. min.

GOL! GOL! GOL! Romagnoli! Stoper Milanu strzelił głową wprost w bramkarza, ale golkiper był bardzo uprzejmy i wbił piłkę do siatki!

• 60. min.

de Gea zgłasza trenerowi uraz, więc na murawie melduje się Kepa, bramkarz Chelsea

• 57. min.

Rodri główkuje! Ale znowu pewnie broni Olsen!

• GOOOOOOL

50. min.

Niespodzianka! Robin Quaison wrzuca miękko w pole karne! Berg strzela głową, ale De Gea świetnie broni! Hiszpan powstrzymał także dobitkę Forsberga, ale przy trzecim strzale w tej akcji, autorstwa Berga, nie miał już szans! Szwedzi niespodziewanie prowadzą!

Ruszyła druga połowa

• PRZERWA

Hiszpanie wciąż nie mają pomysłu, jak pokonać Olsena. Ale remis im wystarcza, aby cieszyć się z awansu

• GOOOOOOL

40. min.

Łotwa strzeliła pierwszego gola w tych eliminacjach, który nie był samobójem. Ale na trafienie Kammesa, od razu odpowiedzieli Izraelczycy. Dabbur ustrzelił dublet!

• 37. min.

Fabian Ruiz popisał się efektownym przyjęciem kierunkowym, którym zmylił dwóch Szwedów.

• 32. min.

Carvajal bardzo mocno oberwał piłką w głowę, ale obrońca Realu po chwili podniósł się o własnych siłach

• GOOOOOOL

26. min.

Izrael podwyższa prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się Saba. W wirtualnej tabeli gospodarze mają 11 punktów, czyli osiem mniej, niż Polska

• 22. min.

Carvajal dośrodkowuje w pole karne! Moreno główkuje! Ale znowu świetnie broni Olsen

• 20. min.

Szwedzi wreszcie zaatakowali, a raczej próbowali zaatakować, bo wrzutka Forsberga była niecelna

• 13. min.

Szwedzi zanotowali do tej pory osiem podań. A Hiszpania? 103!

• 11. min.

Rodri strzela z około 5. metra, ale wprost w Olsena!

• 10. min.

Szwedzi mają kłopoty, aby opuścić własną połowę

• 8. min.

Wydawało się, że Thiago Alcantara z łatwością minął Olsena, ale szwedzki bramkarz w ostatniej chwilli wybił Hiszpanowi piłkę, choć przed piłkarzem Bayernu Monachium była już tylko pusta bramka

• 4. min.

Olsen ratuje Szwedów przed utratą bramki!

• Za nami pierwszy dzisiejszy mecz

• Czy Polska będzie rozstawiona w losowaniu Euro 2020?

Czy Polska będzie rozstawiona w losowaniu Euro 2020? Kluczowe będą listopadowe spotkania

Polska awansowała na Euro 2020, ale w tych eliminacjach ma jeszcze jeden cel. Żeby być rozstawiona podczas losowania grup mistrzostw Europy - a na razie nie jest - musi skończyć kwalifikacje jako lider i zrobić to w dobrym stylu. Sprawę powinny przesądzić wygrane z Izraelem i Słowenią.

• Dobry wieczór!

Już o godz. 20:45 rozpoczną się kolejne mecze eliminacyjne do do Euro 2020. We wtorek zmierzy się Izrael z Łotwa, czyli grupowi rywale Polaków. Nie zabraknie też meczów gigantów, czyli Włochów i Hiszpanów. Italia, która jest już pewna awansu, zagra z Lichtensteinem, a La Furia Roja ze Szwecją. Wygrana zapewni Hiszpanom grę na Euro.

Szwecja
Bramki: Berg (50.) Kartki: Olsson, Berg - żółta Skład: Olsen - Lustig, Granqvist, Lindelof, Bengtsson - Larsson, Olsson, Ekdal (83. Svensson), Forsberg - Quaison (77. Isak), Berg
Hiszpania
Bramki: Rodrigo (90+1.) Kartki: Ceballos, Ruiz, Rodrigo - żółta Skład: de Gea (60. Kepa) - Carvajal (81. Navas), Albiol, Martinez, Bernat - Ruiz, Rodri, Alcantara (66. Rodrigo) - Oyarzabal, Moreno, Ceballos