Poznaliśmy kolejny zespół, który awansował na EURO 2020 [ZAPIS RELACJI]

• poniedziałek, 14 października 2019
  • Dziękujemy za relację!

Poznaliśmy kolejny zespół, który awansował na EURO 2020! Wydarzeniem dnia 700. gol Cristiano Ronaldo

Ukraina pokonała na własnym stadionie Portugalię 2:1, gwarantując sobie tym samym awans do turnieju finałowego EURO 2020. W pozostałych najciekawszych spotkaniach Anglicy wygrali 6:0 z Bułgarami, a Francuzi zremisowali 1:1 z Turkami. Wydarzeniem dnia jest także 700. gol, strzelony przez Cristiano Ronaldo.

Ukraina - Portugalia 2:1

• 86. min.

Kolejna bramka! Harry Kane minął rywala, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, po czym podwyższa prowadzenie Anglików.

• 82. min.

Turcy doprowadzają do remisu! Rzut wolny, najwyżej do piłki wyskoczył Ayhan, który strzałem głową zdobywa gola.

• 69. min.

Kolejna bramka w Sofii! Sterling znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i zdobył swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu.

• 72. min.

Portugalia jeszcze walczy! Cristiano Ronaldo wykorzystał rzut karny! Z boiska wyleciał, z powodu dwóch żółtych kartek, Stepanenko.

• 51. min.

Po przerwie zupełnie zmienił się obraz spotkania. To Turcy zaczęli atakować, jednak Francuzi skutecznie się bronią.

Wracamy do gry po przerwie!

• 45. min.

Ukraina - Portugalia 2:0

• 32. min.

Przerwa nie wybiła Anglików z uderzenia. Doskonała prostopadła piłka na skrzydło, Kane dośrodkował w pole karne idealnie na głowę Barkley'a, który zdobył swoją drugą bramkę.

• 29. min.

Blisko pięć minut trwała przerwa w spotkaniu, spowodowana niewłaściwym zachowaniem kibiców na trybunach. Spotkanie udało się już wznowić.

• 20. min.

Anglicy już prowadzą 2:0! Kapitalna seria podań, Sterling wyłożył piłkę Barkley'owi, który dokładając nogę, wbił piłkę do pustej bramki.

• 17. min.

Francuzi powinni prowadzić! Najpierw Gunok kapitalnie obronił strzał Griezmanna, a potem zatrzymał dobitkę Sissoko.

• 14. min.

Francuzi od początku spotkania atakują, jednak na razie nie są w stanie oddać skutecznego strzału na bramkę Turków.

• 10. min.

Kosowo prowadzi z Czarnogórą! Rzut rożny, z bramki wyszedł czarnogórski bramkarz, co natychmiast wykorzystał strzałem głową Rrahmani.

• 7. min.

Anglicy także już prowadzą! Rashford wbiegł z piłką w pole karne, po czym nie dał żadnych szans bułgarskiemu bramkarzowi na interwencję.

• 3. min.

Bardzo ostro rozpoczął się mecz Bułgarów z Anglikami. Henderson za bardzo ostry wślizg został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy spotkania!

• Najciekawiej zapowiadają się starcia Bułgarów z Anglikami, Francuzów z Turkami czy Ukraińców z Portugalczykami.