Senegal pokonuje Tahiti na początek MŚ U-20. [ZAPIS RELACJI]]

0 : 3

• czwartek, 23 maja 2019
  • 92. min.

Senegal pewnie pokonał Tahiti 3:0! Trzy bramki strzelił Sagna i wiele wskazuje na to, że będzie on kandydatem do korony króla strzelców

• 92. min.

Koniec meczu!

• 89. min.

AJJ SŁUPEK!. Niang uderzył z 16. metra, ale nie trafia!

• 86. min.

Co za strzał z 30 metrów!!!! Piłka mija bramkę o centymetry

• 83. min.

Ależ zepsuł akcję Drame. Mógł strzelić, ale zepsuł przede wszystkim przyjęcie piłki.

• 79. min.

Ndiaye pierwszy raz w tym meczu broni piłkę po celnym strzale

• 76. min.

Znowu zmiana w Senegalu, boisko opuszcza Niane, w jego miejsce wchodzi Ndiaye

• 75. min.

Boisko opuszcza Badji, w jego miejsce wchodzi Drame

• 75. min.

Ależ siadło tempo tego spotkania.

• 71. min.

Wchodzi wspominany przez nas Holozet. Schodzi Bremond

• 71. min.

Tahiti ruszyło z groźnym kontratakiem, ale jeden z zawodników fatalnie podawał na skrzydło. Zepsuł wszystko

• 67. min.

Warto zauważyć, że jesteśmy świadkami historii. Najszybszy gol w historii młodzieżówek.

• 61. min.

Jest druga zmiana w drużynie Tahiti. Wchodzi Marcin Mięciel .

Zszedł Civi, w jego miejsce wszedł Tufariua

• 61. min.

Ciss zdecydował się na indywidualną akcję. Ale nie wyszła ona najlepiej

• 58. min.

Diagne ruszył indywidualnie i strzela z ponad 20 metrów. Piłka przelatuje jednak daleko obok bramki

• 55. min.

Tahiti agresywnie atakuje przeciwnika. Senegal trochę się cofnął

• 53. min.

Vivi zatrzymuje atak Senegalu

• 50. min.

Niane zagrywa w pole karne, ale podanie zatrzymane

• 49. min.

Kapitalne podanie z prawej strony. Pogubiła się defensywa Tahiti i Sagna pakuje trzeciego gola!

• 49. min.

GOOOOOOOOOLL 3:0 Sagna!

• 47. min.

Strzał z wolnego i znowu znakomicie broni Pito! Kolejna świetna interwencja, chociaż "na notę"

• 45. min.

GRAMY!

• 45. min.

Zaraz rozpoczynamy drugą część spotkania

• 45. min.

Piłkarze są już na murawie

• 45. min.

Senegal pewnie i zasłużenie prowadzi po pierwszych 45 minutach, ale właśnie tego się spodziewaliśmy. Tahiti próbuje czasem kontrować, ale ich potencjał jest zdecydowanie niższy

• 45. min.

Koniec pierwszej części spotkania!

• 45. min.

Powinno byc 3:0! Kapitalnie broni jednak Pito!

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy

• 42. min.

Tahiti jakby osłabło. Senegal też nie chce naciskać

• 38. min.

Na trybunach pojawił się doping. Młodzi kibice na zmianę krzyczą Senegal i Tahiti

• 38. min.

Sędzia z Singapuru wyciąga żółtą kartkę i pokazują ją Liparo

• 36. min.

Senegal stara się grać spokojnie. Cisse strzela z dystansu, ale bardzo, bardzo niecelnie.

• 33. min.

Kolejna świetna akcja Sagny! Obrońca Tahiti fauluje go jednak na skraju pola karnego

• 31. min.

Kapitalna interwencja bramkarza Tahiti. Trochę na notę, ale wybija piłkę na rzut rożny. To mógł być trzeci gol dla Senegalu

• 28. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 2:0

Kapitalna akcja Niane! Dośrodkował wzdłuż bramki, a Sagna strzela drugiego gola!

• 25. min.

Ależ blisko gola Niane! Piłka przeleciała wzdłuż bramki

• 22. min.

Ucierpiał Liparo. Obrońca musi opuścić boisko na kilka chwil

• 20. min.

Niane poszedł prawą strona, ale się zatrzymał. Podał na lewo do jednego z kolegów, ale ten strzela prosto w Pito! To powinien być gol na 2:0

• 17. min.

Kolejny strzał Badji! Wyciągnął się jednak Pito i obronił ten strzał

• 14. min.

Senegal gra lepiej, dojrzalej. Wyglądają przy Tahiti jak koledzy ze starszej klasy.

• 12. min.

Niane zatańczył na skraju pola karnego. Strzelił z lewej nogi, ale pokracznie.

• 10. min.

Świetny atak Tahiti. Ruszył ładnie Beumert, ale fatalnie podał na skrzydło. To powinno się kończyć choćby strzałem

• 8. min.

Przed chwilą pierwszy, niezły wypad Tahiti. Ale potem kolejny atak Senegalu. Tahiti próbuje opanować sytuację na boisku

• 6. min.

Długie podanie na Cissa, ale nie przyjął piłki. Mogło być 2:0

• 2. min.

Interweniuje Liparo z Tahiti i wybija piłkę po linię boczną

• 2. min.

Tahiti zagubione totalnie. Senegal robi co chce

• Długie podanie środkowego obrońcy, zgrywa Badji, a Sagna pakuje piłkę do bramki!

• 1. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 10 sekunda! Niewiarygodne! Sanga!

• Rozpoczynamy mecz!

• Skład Senegalu:

Ndiaye - Dionou, Cisse, N'Diaye, Aw - Lopy, Diagne - Sagna, Niane, Ciss - Badji

• Skład Tahiti:

Pito - Liparo, Tehaamoana, Teumere, Bremond, Heitaa - Vivi, Morgant, Beaumert, Tehau - Kaspard

• Mistrzostwa świata U-20, których jesteśmy gospodarzem, potrwają od 23 maja do 15 czerwca. W turnieju uczestniczyć będą 24 drużyny, podzielone na 6 grup. Drużyna Jacka Magiery znalazła się w grupie A, a jej przeciwnikami będą: Kolumbia, Tahiti i Senegal. Do 1/8 finału awansują drużyny z pierwszych i drugich miejsc. W kolejnej fazie turnieju zobaczymy też 4 najlepsze zespoły, które zakończą rywalizację w grupach na 3. miejscach.

• Senegal do MŚ U-20awansował zajmując pierwsze miejsce w grupie B Africa Cup of Nations U20. W trzech meczach drużyna zdobyła komplet dziewięciu punktów, wygrywając z Mali, Ghaną i Burkina Faso

• Przed nami pierwszy mecz na mistrzostwach świata U-20, które odbędą się na polskich stadionach. Równo o godzinie 18:00 reprezentacja Tahiti zmierzy się z Senegalem

Tahiti U-20
Kartki: Heitaa, Liparo - żółta Skład: Pito - Liparo, Tehaamoana, Teumere, Bremond (76. Holozet), Heitaa (82. Tave) - Vivi (64. Tufariua), Morgant, Beaumert, Tehau - Kaspard
Bramki: Sagna (1., 29., 50.) Skład: Ndiaye - Dionou, Cisse, N'Diaye, Aw - Lopy (82. Niang), Diagne - Sagna, Niane (75. Ndiaye), Ciss - Badji (74. Drame)