Eliminacje Euro 2020. Niewiarygodna pogoń Duńczyków, wysokie zwycięstwa Włochów i Rumunów, skromna wygrana Hiszpanów [ZAPIS MULTIRELACJI]

• wtorek, 26 marca 2019
  • KONIEC MECZU

90. min.

Dziękujemy za udział w relacji.

Eliminacje Euro 2020. Niewiarygodna pogoń Duńczyków, wysokie zwycięstwo Włochów i Rumunów, skromna wygrana Hiszpanów

Niesamowity przebieg miało spotkanie Szwajcarii z Danią, gdzie w ciągu ostatnich 10 minut goście odrobili trzy bramki straty. Reprezentacja Włoch wygrała aż 6:0 z Liechtensteinem, a Hiszpania pokonała 2:0 reprezentację Malty.

90. min.

KONIEC. Wszystkie spotkania zakończone. Za nami mnóstwo emocji. Oto końcowe wyniki wtorkowych spotkań el. ME 2020:

• GOOOOOOL

90. min. + 7

GOOOOOOL! Remis także w meczu Norwegii ze Szwecją. Kamara zdobył bramkę w ostatnich sekundach!

• GOOOOOOL

90. min. + 3

Co zrobili Duńczycy?! Jeszcze 9 minut temu przegrywali 0:3, a teraz już remisują. Trzeciego gola dla gości strzelił Dalsgaard.

• GOOOOOOL

90. min.

Niesamowita końcówka w wykonaniu Szwedów! Quaison strzela swojego drugiego gola i daje gościom prowadzenie!

• GOOOOOOL

89. min.

Ciekawie robi się w Szwajcarii! W 88. minucie Christian Gytkjaer wpisuje się na listę strzelców. Gracz Lecha Poznań strzela gola kontaktowego.

• GOOOOOOL

85. min.

Ależ się dzieje w końcówkach! Szwedzi i Grecy w ostatniej chwili doprowadzają do wyrównania w swoich meczach wyjazdowych! Duńczycy także strzelają gola na obcym stadionie, ale oni na remis raczej nie mają już szans.

• GOOOOOOL

76. min.

Mecz definitywnie zamykają także Szwajcarzy! Po bramce Embolo prowadzą już bowiem 3:0.

• GOOOOOOL

76. min.

TO JEST POGROM! Pavoletti w debiucie w reprezentacji strzela gola! Włosi prowadzą już 6:0.

• 70. min.

Gole w trzech meczach jednocześnie! Ależ się dzieje. Najpierw bramkę kontaktową w meczu z Norwegami zdobyli Szwedzi, po chwili prowadzenie w starciu z Maltą podwyższyła Hiszpania, a we Włoszech gospodarze dopełnili dzieła zniszczenia za sprawą trafienia Moise Keana.

• GOOOOOOL

65. min.

Szwajcaria prowadzi już 2:0! Prowadzenie gospodarzy podwyższa Xhaka.

• GOOOOOOL

59. min.

I mamy pierwszego gola po przerwie! Joshua King podwyższa prowadzenie Norwegii.

• 55. min.

Pięknym strzałem popisał się teraz Spinazzola, który uderzał z ostrego kąta. Piłka minimalnie minęła jednak bramkę rywali.

• 55. min.

10 minut gry za nami, na razie bez goli we wszystkich meczach.

Wracamy do gry!

• 45. min.

PRZERWA. Za nami bardzo ciekawe 45 minut. 14 goli w siedmiu meczach. Czekamy z niecierpliwością na drugie połowy we wszystkich spotkaniach!

• GOOOOOOL

45. min.

QUAGLIARELLA! 36-latek znowu podchodzi do wykonania rzutu karnego i znowu robi to bardzo pewnie. 4:0, nokaut w pierwszej połowie.

• 45. min.

Rzut karny dla reprezentacji Włoch! Kolejne zagranie ręką, tym razem Kauffmanna, który otrzymuje drugą żółtą kartkę, tym samym kończąc dzisiejszy występ.