Reprezentacja U20. Drużyna Jacka Magiery przegrała z kadrą U20 Niemiec. [ZAPIS RELACJI]

0 : 2

• wtorek, 26 marca 2019
  • Dziękujemy już za relację!

• Reprezentacja Polski U20 przegrywa z Niemcami! Bardzo słaby mecz Polaków

Reprezentacja Polski U20 przegrywa z Niemcami! Bardzo słaby mecz Polaków

Bez pomysłu, bez stylu, bez odwagi i bez goli reprezentacja Polski do lat 20 zakończyła mecz ze swoimi rówieśnikami z Niemiec. Drużyna Jacka Magiery w ostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami świata, przegrała 0:2 po bramkach Davida Otto i Sidneya Friede.

• PILNE

90+2. min.

Koniec meczu! Polacy przegrali z kadrą Niemiec 0:2 po golach Otto i Friede.

• 90+2. min.

Dośrodkowanie Benedyczaka, ale piłkę łapie Thiede. Już nic się nie zmieni w kwestii wyniku.

• 90+1. min.

Jeszcze jedna akcja Niemców, jednak Niemczycki poradził sobie ze strzałem Wintzheimera.

Sędzia spotkania doliczył dwie minuty.

• 87. min.

Próba strzału z dystansu, ale Thiede pewnie chwyta piłkę.

• 85. min.

Steczyk przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, po czym oddał strzał. Piłka poleciała jednak daleko od bramki.

• 83. min.

Kolejne zmiany w obydwu zespołach. Adrian Łyszczarz opuścił boisko, w jego miejsce wszedł Mateusz Bogusz, z kolei po stronie niemieckiej Manuel Wientzheimer zmienił Saliha Ozcana.

• 82. min.

Poprzeczka ratuje Polaków przed stratą trzeciej bramki! Itter strzelał, ale szczęście było po naszej stronie.

• 79. min.

Kruger otrzymał piłkę w polu karnym Polaków, po czym oddał strzał. Na szczęście nie był on silny i Niemczycki pewnie złapał piłkę.

• 77. min.

Bramka na 0:2! Sidney Friede wykorzystał doskonałe dośrodkowanie z lewej strony boiska i dokładając tylko nogę, umieścił piłkę w siatce.

• 75. min.

Kolejna okazja Niemców. Strzelał Friede, jednak piłka poleciała wysoko ponad bramką.

• 74. min.

Jakby na to jednak nie patrzeć, to był pierwszy strzał celny Polaków w tym spotkaniu.

• 73. min.

Rzut rożny dla drużyny Jacka Magiera. Dośrodkowanie w pole karne, a strzał Chrzanowskiego pewnie broni Thiede.

• 71. min.

Kwietniewski próbował ataku, ale Itter pewnie powstrzymał Polaka.

• 70. min.

Kolejne dwie zmiany w zespole Jacka Magiery. Jakub Bednarczyk został zmieniony przez Mikołaja Kwietniewskiego, a w miejsce Radosława Kanacha wszedł Bartosz Slisz.

• 68. min.

Goller oddaje strzał, ale Chrzanowski poradził sobie z jego zablokowaniem.

• 65. min.

Stanilewicz otrzymał piłkę na lewym skrzydle, ale natychmiast przejęli ją niemieccy obrońcy.

• 63. min.

Łyszczarz podawał piłkę w pole karne rywali, ale żaden z Polaków nie zdążył do niej.

• 60. min.

Zmiany w obydwu drużynach. David Kopacz wszedł w miejsce Tymoteusz Puchacza, a po stronie niemieckiej boisko opuścił Niklas Dorsch, którego zmienił Sidney Friede.

• 57. min.

Dośrodkowanie w wykonaniu Stanilewicza. Piłka jednak minęła wszystkich zawodników, po czym przejęli ją Niemcy.

• 55. min.

Powtarza się scenariusz z pierwszej połowy. Polacy chcą wyjść z atakiem, ale pojawia się mnóstwo niedokładności, brak partnerów do gry i kolejne próby są nieskuteczne.

• 53. min.

Silny strzał Łyszczarza, ale piłka przeleciała obok słupka.

• 51. min.

Benjamin Goller wbiegł z piłką w pole karne, ale próba podania do jego kolegów zablokowana. Rzut rożny, piłka wybita z pola karnego, ale szybko przejęta przez Niemców. Próba zagrania wzdłuż pola karnego jednak niecelna. Sporo szczęścia mieliśmy w tej akcji.

• 50. min.

Polacy próbują wyjść z akcją, ale ich próby wyglądają bardzo podobnie jak w pierwszej połowie.

• 48. min.

Nic z tego nie wyszło, bo piłka po strzale poleciała wysoko nad bramką.

• 48. min.

Rzut wolny dla reprezentacji Polski trzydzieści metrów od bramki.

Zmiana w niemieckiej bramce. W miejsce Bartelsa na boisku pojawił się Niclas Thiede.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Polacy przegrywają w Bielsku-Białej do przerwy 0:1 po bramce strzelonej przez Davida Otto.

• 41. min.

Dośrodkowanie w pole karne Niemców, ale sędzia przerywa akcję z powodu spalonego.

• 40. min.

Zółtą kartką ukarany Jaeckel. Przed chwilą otrzymał ją także Adrian Stanilewicz.

• 38. min.

Niemcy bardzo spokojnie rozgrywają piłkę na naszej połowie. Próby dośrodkowań są wybijane przez obrońców, ale goście bardzo szybko odzyskują piłkę.

• 35. min.

Polacy próbują wyjść z akcją, ale na razie ich próby zostają skutecznie blokowane przez niemieckich piłkarzy.

• 32. min.

Jeszcze raz próbował Koehlert, ale jego strzał zablokowali obrońcy. Będzie rzut rożny.

• 30. min.

Jeszcze jedna groźna akcja Niemców, ale próbę strzału blokują w ostatniej chwili obrońcy.

• 29. min.

Strzał Koehlerta, ale piłkę odbija Niemczycki.

• 27. min.

Dobra akcja Niemców, ale Szota wyprzedził Czyborrę i wybił piłkę na aut.

• 25. min.

Prostopadła piłka do Łyszczarza. Akcja straciła tempo, ale pomocnika obiegał Puchacz, do którego próbował podać nad obrońcą. Ten jednak dobrze zorientował się w całej sytuacji i przerwał atak Polaków.

• 23. min.

Sporo gry piłką w środku pola, ale ani Polacy, ani Niemcy nie potrafią stworzyć sobie dobrej okazji na oddanie strzału na bramkę.

• 19. min.

Poprzeczka ratuje Niemców przed stratą bramki! Szota próbował strzału głową, a poprawka Kanacha minęła bramkę Bartelsa.

• 18. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, ale niemieccy obrońcy wybijają piłkę. Będzie rzut rożny.

• 16. min.

Bramka dla Niemców! Kilka podań przed polskim polem karnym, dobra piłka do Otto, a napastnik Hoffenheim strzałem przy słupku pokonuje polskiego bramkarza.

• 12. min.

Znakomita prostopadła piłka w pole karne, ale niemieckiego napastnika wyprzedził Sobociński, wybijając piłkę.

• 10. min.

Jeszcze jedna próba prostopadłej piłki do polskiego napastnika, ale tym razem został on skutecznie zatrzymany bez niemieckich obrońców, a piłkę złapał Bartels.

• 8. min.

Jeszcze jedna prostopadła piłka, dopadł do niej Łyszczarz. Próbował strzału bez przyjęcia, ale piłka znacznie minęła bramkę.

• 6. min.

Prostopadła piłka na lewe skrzydło, ale Puchacz był na pozycji spalonej.

• 6. min.

Jeszcze jedno dośrodkowanie Niemców w pole karne, ale pewnie piłkę chwyta Niemczycki.

• 4. min.

Niemcy rozgrywali piłkę na naszej połowie. Piłka po dośrodkowaniu została wybita przez polskich obrońców, po czym sfaulowany został Szota.

• 3. min.

Szota pogubił się nieco przy niegroźnym ataku Niemców. Będzie rzut rożny.

• PILNE

1. min.

Rozpoczynamy spotkanie!

• Polacy, podzieleni na dwa zespoły, wygrali w ubiegłym tygodniu spotkania z Anglią (3:1) i Japonią (4:1).

• Czas na hymny obu państw.

• Początek spotkania w Bielsku-Białej o godz. 18:00.

• Jacek Magiera poprawił styl, dał radość. Teraz chce ograć Niemców. "Ten mecz będzie dla nas jak półfinał mistrzostw świata"

- Strzelaliśmy piękne gole. W naszych akcjach było wszystko: tempo, jakość, zdecydowanie, a nawet radość z wymienianych podań - mówił po wygranym meczu z Japonią (4:1) Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski U20. We wtorek jego kadra zagra ostatni mecz przed mundialem. Rywalem będą Niemcy. "Ten mecz będzie dla nas jak półfinał mistrzostw świata".

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu kadry U-20 prowadzonej przez Jacka Magierą, która zmierzy się z reprezentacją U-20 Niemiec.

Polska U-20
Kartki: Stanilewicz - żółta Składy: Niemczycki - Szota, Walukiewicz, Sobociński (46. Chrzanowski), Gryszkiewicz (46. Benedyczak) - Stanilewicz, Kanach - Puchacz (60. Kopacz), Łyszczarz, Bednarczyk - Steczyk
Niemcy U-20
Bramki: Otto (17.), Friede (77.) Kartki: Jaeckel - żółta Skład: Bartels (46. Thiede) - Itter, Killian, Jaeckel, Czyborra (46. Goller) - Burnić, Dorsch (60. Friede) - Opoku, Ozcan, Koehlert (46. Baku) - Otto (Kruger)