Reprezentacja U20. Drużyna Jacka Magiery przegrała z kadrą U20 Niemiec. [ZAPIS RELACJI]

0 : 2

• wtorek, 26 marca 2019
  • Dziękujemy już za relację!

• Reprezentacja Polski U20 przegrywa z Niemcami! Bardzo słaby mecz Polaków

Reprezentacja Polski U20 przegrywa z Niemcami! Bardzo słaby mecz Polaków

Bez pomysłu, bez stylu, bez odwagi i bez goli reprezentacja Polski do lat 20 zakończyła mecz ze swoimi rówieśnikami z Niemiec. Drużyna Jacka Magiery w ostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami świata, przegrała 0:2 po bramkach Davida Otto i Sidneya Friede.

• PILNE

90+2. min.

Koniec meczu! Polacy przegrali z kadrą Niemiec 0:2 po golach Otto i Friede.

• 90+2. min.

Dośrodkowanie Benedyczaka, ale piłkę łapie Thiede. Już nic się nie zmieni w kwestii wyniku.

• 90+1. min.

Jeszcze jedna akcja Niemców, jednak Niemczycki poradził sobie ze strzałem Wintzheimera.

Sędzia spotkania doliczył dwie minuty.

• 87. min.

Próba strzału z dystansu, ale Thiede pewnie chwyta piłkę.

• 85. min.

Steczyk przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, po czym oddał strzał. Piłka poleciała jednak daleko od bramki.

• 83. min.

Kolejne zmiany w obydwu zespołach. Adrian Łyszczarz opuścił boisko, w jego miejsce wszedł Mateusz Bogusz, z kolei po stronie niemieckiej Manuel Wientzheimer zmienił Saliha Ozcana.

• 82. min.

Poprzeczka ratuje Polaków przed stratą trzeciej bramki! Itter strzelał, ale szczęście było po naszej stronie.

• 79. min.

Kruger otrzymał piłkę w polu karnym Polaków, po czym oddał strzał. Na szczęście nie był on silny i Niemczycki pewnie złapał piłkę.

• 77. min.

Bramka na 0:2! Sidney Friede wykorzystał doskonałe dośrodkowanie z lewej strony boiska i dokładając tylko nogę, umieścił piłkę w siatce.

• 75. min.

Kolejna okazja Niemców. Strzelał Friede, jednak piłka poleciała wysoko ponad bramką.

• 74. min.

Jakby na to jednak nie patrzeć, to był pierwszy strzał celny Polaków w tym spotkaniu.

• 73. min.

Rzut rożny dla drużyny Jacka Magiera. Dośrodkowanie w pole karne, a strzał Chrzanowskiego pewnie broni Thiede.

• 71. min.

Kwietniewski próbował ataku, ale Itter pewnie powstrzymał Polaka.

• 70. min.

Kolejne dwie zmiany w zespole Jacka Magiery. Jakub Bednarczyk został zmieniony przez Mikołaja Kwietniewskiego, a w miejsce Radosława Kanacha wszedł Bartosz Slisz.

• 68. min.

Goller oddaje strzał, ale Chrzanowski poradził sobie z jego zablokowaniem.

• 65. min.

Stanilewicz otrzymał piłkę na lewym skrzydle, ale natychmiast przejęli ją niemieccy obrońcy.

• 63. min.

Łyszczarz podawał piłkę w pole karne rywali, ale żaden z Polaków nie zdążył do niej.

Polska U-20
Kartki: Stanilewicz - żółta Składy: Niemczycki - Szota, Walukiewicz, Sobociński (46. Chrzanowski), Gryszkiewicz (46. Benedyczak) - Stanilewicz, Kanach - Puchacz (60. Kopacz), Łyszczarz, Bednarczyk - Steczyk
Niemcy U-20
Bramki: Otto (17.), Friede (77.) Kartki: Jaeckel - żółta Skład: Bartels (46. Thiede) - Itter, Killian, Jaeckel, Czyborra (46. Goller) - Burnić, Dorsch (60. Friede) - Opoku, Ozcan, Koehlert (46. Baku) - Otto (Kruger)