Eliminacje Euro 2020. Holendrzy ulegli Niemcom w hicie. Grali także grupowi rywale Polaków. [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 24 marca 2019
  • Dziękujemy już za relację i zapraszamy na następne!

• PILNE

90. min.

To koniec spotkań na dziś! Komplet wyników:

Cypr - Belgia 0:2

Holandia - Niemcy 2:3

Irlandia Północna - Białoruś 2:1

Polska - Łotwa 2:0

Słowenia - Macedonia Północna 1-1

• 89. min.

Gol w Amsterdamie! W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry do bramki rywala trafia Schulz, wykorzystując fantastyczne podanie Reusa.

• 64. min.

Remis w Amsterdamie! Spore zamieszanie w polu karnym, piłka trafia pod nogi Depaya, a ten strzałem przy słupku doprowadza do wyrównania.

• 55. min.

To powinno być 2:1 dla Słowenii! Doskonale rozegrana kontra, wyciągnięty bramkarz drużyny gości, dośrodkowanie na głowę Sporara, ale piłka po jego strzale trafia w jedynego obrońcę w świetle bramki.

• 47. min.

Macedonia Północna wyrównuje! Dośrodkowanie niemal po ziemi trafia pod nogi Bardhiego. Silny strzał przy słupku, a Oblak był bez szans.

• 47. min.

Holandia strzela na 1:2! Dośrodkowanie z lewej strony boiska, a de Ligt strzałem głową pokonał Neuera.

• PILNE

46. min.

Wracamy już do gry po przerwie!

• PILNE

45. min.

Zakończyły się już I połowy spotkań. Komplet wyników:

Holandia - Niemcy 0:2

Irlandia Północna - Białoruś 1:1

Słowenia - Macedonia Północna 1:0

Polska - Łotwa 0:0

• 43. min.

To mogło być już 2:0! Obrońcy w ostatniej chwili wybili piłkę spod nóg Verbicia. Ta jednak trafiła do Sporara, który w sytuacji sam na sam fatalnie spudłował.

• 34. min.

Niemcy prowadzą już 2:0! Gnabry wbiegł z piłką w pole karne, po czym strzelił w samo okienko, nie dając żadnych szans Cillessenowi.

• 25. min.

Neuer ratuje Niemców przed stratą! Kapitalnie zatrzymał w sytuacji sam na sam Rayana Babela.