Eliminacje Euro 2020. Niespodziewana porażka Austriaków, sensacyjna przegrana Chorwatów! [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 24 marca 2019
  • PILNE

90. min.

Koniec spotkań!

Komplet wyników:

Izrael - Austria 4:2

San Marino - Szkocja 0:2

Węgry - Chorwacja 2:1

• 76. min.

Patkai strzela na 2:1! Węgierski zawodnik wykorzystał rzut rożny i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

• 75. min.

Druga bramka Arnautovicia! Napastnik reprezentacji Austrii dopadł do piłki, która po strzale z dystansu odbiła się od poprzeczki i głową skierował ją do pustej bramki.

• Austria na kolanach! Bramkarz austriacki obronił pierwszy strzał Dabbura, ale przy dobitce był już bez szans.

• 58. min.

Zahavi był o krok od czwartej bramki! Strzał z rzutu wolnego o centymetry minął lewy słupek bramki.

• 55. min.

GOOOOOOL! Hat-trick Zahaviego! Fenomalny strzał izraelskiego napastnika sprzed pola karnego, który trafia w samo okienko bramki.

• PILNE

46. min.

Piłkarze rozpoczynają grę po przerwie!

• 45. min.

Izrael - Austria 2:1

San Marino - Szkocja 0:1

Węgry - Chorwacja 1:1

• PILNE

45. min.

Koniec pierwszych połów!

• 45. min.

Izrael na prowadzeniu! Druga bramka Zahaviego, który po rzucie wolnym strzałem głową pokonał austriackiego bramkarza.

• 41. min.

Dominik Nagy opuścił boisko na noszach! Piłkarz Legii Warszawa wbiegając w pole karne padł na murawę. Nie był w stanie kontynuować gry, wyglądało to na poważny uraz stawu skokowego.

• 39. min.

To powinno być 2:1 dla Austrii! Arnautović strzelał z 3. metra przed bramką Harusha, ale piłka trafiła izraelskiego bramkarza w klatkę piersiową. Z kolei po rzucie rożnym głową strzelał Dragović, ale trafił tylko w poprzeczkę.

• 34. min.

1:1 także w Izraelu! Fantastycznie dośrodkowanie z prawej strony boiska wykończył strzałem głową Zahavi.

• 29. min.

Sporo walki w środku pola. Po jednym z fauli leżał na boisku Arnautović, ale po chwili powrócił do gry.

• 24. min.

Prostopadła piłka zagrana w kierunku Arnautovicia, ale w ostatniej chwili piłkę wybili obrońcy.

• 18. min.

To była świetna okazja na podwyższenie prowadzenia, jednak Arnautović po minięciu bramkarza nie był w stanie skierować piłki do siatki. Znakomicie Austriaka blokował Taha.