Finał Copa Libertadores. River wygrywa po szalonym meczu [ZAPIS RELACJI]

3 : 1

• niedziela, 09 grudnia 2018
  • 120. min.

River Plate wygrało Copa Libertadores! W meczu rozgrywanym na Santiago Bernabeu River pokonało Boca Juniors 3:1. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w dogrywce. Ostatnie 10 minut to istna wymiana ciosów i bramkarz Boca grający na połowie rywali.

• 120. min.

KONIEC MECZU

• 120. min.

Kontra na pustą bramkę! Martinez pieczętuje zwycięstwo River Plate!

• 120. min.

GOOOOOOOOOOOOOLLL 3:1 dla RIVER!

• 118. min.

Słuuuupeek! Jara trafia w słupek! Co tam się wyprawia!

• 116. min.

Boca gra w dziewiątkę! Gago kontuzjowany, schodzi z boiska

• 116. min.

To już jest wymiana ciosów. Teraz Andrada łapie strzał River Plate

• 113. min.

Bramkarz Boca Juniors własciwie nie schodzi z połowy River Plate. Przed chwilą strzelał... głową

• 113. min.

Co wyprawia bramkarz Boca Andrada! Wyprowadza kontrę i mija rywali aż do połowy boiska

• 113. min.

Wchodzi Carlos Tevez, schodzi Julio Buffarini. Jest też druga zmiana schodzi Ignacio Fernandez, wchodzi Bruno Zuculini.

• 109. min.

CO ZA GOL QUINTERO! ALEŻ ZAŁADOWAŁ GOLA! Piekielnie mocny strzał pod poprzeczkę z 18 metrów! Rezerwowy daje prowadzenie!

• 109. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL 2-1 RIVER PLATE PROWADZI

• 106. min.

Gramy dalej

• 105. min.

Krótka przerwa przed nami

• 104. min.

Obie drużyny już czekają na końcowy gwizdek

• 104. min.

Za moment koniec pierwszej połowy dogrywki.

• 99. min.

Tym razem na murawie cierpi Andrada, który po prostu usiadł na murawie. Pomagali mu lekarze, ale to była chyba próba ukradnięcia kilku minut.

• 96. min.

Kolejna zmiana w Boca Juniors. Villa Cano już nie ma siły dłużej grać i opuszcza boisko. Leonardo Jara wchodzi na plac gry

• 95. min.

Warto zauważyć, że jest to pierwsza od pięciu lat dogrywka w finale Copa Libertadores

• 93. min.

Wilmar Barrios (Boca Juniors) zostaje ukarany przez sędziego drugą żółtą kartką. Osłabia swój zespół. Nieładny faul i teraz Boca niemal całą dogrywkę gra w osłabieniu

River Plate
Bramki: Pratto (68.), Quintero (109.), Martinez (120.) Kartki: Ponzio, Fernandez, Maidana, Casco - żółta Skład: Armani - Montiel (74. Mayada), Maidana, Pinola, Casco - Ponzio (59. Quintero) - Fernandez (111. Zuculini), Perez, Palacios (97. Alvarez), Martinez - Pratto
Bramki: Benedetto (44.) Kartki: Perez, Barrios, Tevez - żółta; Barrios - czerwona (za drugą żółtą) Skład: Andrada - Buffarini (111. Tevez), Izquierdoz, Magallan, Olaza - Nandez, Barrios, Perez (89. Gago) - Villa Cano (96. Jara), Benedetto (62. Abila), Pavon