Liga Mistrzów. Sevilla pokonała United na Old Trafford [ZAPIS RELACJI]

1 : 2

• wtorek, 13 marca 2018
  • Sevilla pokonuje na Old Trafford Manchester United 2:1 i awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W kolejnej fazie melduje się także AS Roma, która wygrała na swoim stadionie z Szachtarem 1:0. To już wszystko na dziś. Dzięki, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje w Sport.pl - to jest Twój LIVE!

• KONIEC MECZU

Koniec! Sevilla w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

• 90. min. + 4

Jeszcze żółta kartka dla Rashforda

• 90. min. + 2

Ben Yedder miał szansę na hat-tricka, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam!

• 89. min.

A Geis zmienia Correę

• 87. min.

Sevilla gra na czas. Pizarro zmienia Vazqueza

• 85. min.

Rashford dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę przejął Lukaku i umieścił ją w siatce, tuż przy lewym słupku bramki Rico. Jest jeszcze nadzieja dla kibiców United!

• GOOOOOOL

84. min.

Co za końcówka w Manchesterze! United strzelają bramkę! Lukaku!

• 82. min.

Lukaku nie trafia z kilku metrów do bramki. To już chyba koniec Czerwonych Diabłów w tegorocznej Lidze Mistrzów

• 78. min.

Piłka dotarła do Ben Yeddera, ten oddał strzał głową pod poprzeczkę, a dość nieudaną interwencją popisał się de Gea. Hiszpan wybił jeszcze piłkę , ale powtórki pokazały, że wcześniej przekroczyła linię bramkową. Manchester United - zero, Sevilla - dwa!

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOOOOOL!!! To już sensacja! 2:0 Sevilla!

• 77. min.

Lingard i Valencia schodzą, Martial i Mata wchodzą. Mourinho stawia wszystko na jedną kartę!

• 76. min.

Niespodzianka na Old Trafford! Sarabia znakomicie dograł do Ben Yeddera, ten minął Bailly'ego i oddał strzał na prawy dolny róg bramki de Gei. Weszło! Sevilla wykonała duuuuży krok do awansu, MU musi teraz strzelić dwie bramki!

• GOOOOOOL

74. min.

GOOOOOOOOL!!! Sevilla na prowadzeniu!

• 72. min.

Dobre pomysły mają pomocnicy obu drużyn, ale ich podania nie docierają do napastników. Pogba oddaje ładny strzał zza pola karnego, minimalnie obok bramki

• 68. min.

Rashford strzela, niecelnie. Rico od bramki

• 66. min.

Marcus Rashford przytrzymywany za koszulkę przed polem karnym Sevilli. Sędzia gwiżdże. Będzie okazja do strzału

• 62. min.

Na trybunach Old Trafford siedzi Sir Alex Ferguson. Nie wygląda na zadowolonego grą swojej drużyny

• 60. min.

Na boisku melduje się Paul Pogba. Francuz zmienia Fellainiego

• 58. min.

Składna akcja Sevilli. Goście poszli z kontrą, w pole karne dośrodkował Sarabia, ale Muriel nie zdołał oddać strzału. Brawa dla obrońców Manchesteru

2
Bramki: Lukaku (84.) Skład: de Gea - Young, Bailly, Smalling, Valencia (Mata 77.) - Matić, Fellaini (Pogba 60.) - Rashford, Sanchez, Lingard (Martial 77.) - Lukaku
Sevilla
Bramki: Ben Yedder (74.), (78.) Skład: Rico - Escudero, Lenglet, Kjaer, Mercado - Banega, N'Zonzi - Correa (Geis 89.), Vazquez (Pizarro 88.), Sarabia - Muriel (Ben Yedder 72.)