Wisła Płock rozbiła Górnik Zabrze. Zwycięstwo pomimo kuriozalnych błędów bramkarza [ZAPIS RELACJI]

4 : 2
Terminarz
  • piątek, 09 lutego 2018
  • KONIEC MECZU

90. min. + 5

KONIEC MECZU. Ekstraklasa kolejny raz zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Świetny mecz na początek zmagań w 2018 roku. Wisła Płock pokonuje Górnik Zabrze 4:2. Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 2

Grę Wisły Płock ogląda się naprawdę przyjemnie.

• 90. min. + 1

Kompletnie rozsypała się obrona Górnika. Stefańczyk faulowany przez Wolsztyńskiego. Będzie rzut wolny dla Wisły.

Wznawiamy grę, a arbiter dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• 88. min.

Znowu groźna akcja Wisły. Merebaszwili dośrodkował w pole karne, Zawada przedłużył piłkę głową, a bardzo mocny strzał oddał Nico Varela. Urugwajczyk posłał jednak piłkę zbyt wysoko.

• 86. min.

Mamy kolejny debiut w dzisiejszym meczu. Tym razem po stronie Wisły Płock. Oskar Zawada zmienia Semira Stilicia.

• 85. min.

Bardzo blisko piątego gola dla Wisły! Najpierw technicznie lewą nogą uderzał Merebaszwili, ale jego strzał obronił Loska, później jeden z zawodników gospodarzy próbował dobić, ale strzelił w poprzeczkę.

• GOOOOOOL

82. min.

JOSE KANTE NA 4:2! Fenomenalna akcja Merebaszwilego, który popędził lewym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne, a tam świetnie odnalazł się Kante, który mocnym strzałem nie dał szans Losce.

• 76. min.

Była szansa na groźną kontrę, ale poważny błąd w przyjęciu piłki popełnił Konrad Michalak.

• 75. min.

4367 kibiców ogląda mecz na stadionie Wisły Płock.

• 72. min.

Wisła wciąż w ofensywie. Stefańczyk wycofał piłkę do Furmana, ten przerzucił ją do Merebaszwilego, który zagrał na prawe skrzydło. Tam znów pomknął Konrad Michalak, ale ostatecznie został zatrzymany przez obrońców Górnika.

• 68. min.

Nafciarze rozkręcili się na dobre. Dwa potężne uderzenie w kierunku bramki Tomasza Loski. Pierwszy Merebaszwiliego - zablokowany, drugi Szymańskiego - niecelny. Gospodarze mają coraz większą przewagę.

• GOOOOOOL

66. min.

3:2 dla Wisły Płock! Idealne, mierzone uderzenie Szymańskiego, który zmieścił piłkę w samym rogu bramki Loski.

• 65. min.

W grze obydwu zespołów znowu sporo chaosu. Dodatkowo coraz więcej nieprzepisowych zagrań.

• 64. min.

Brzydki faul Bochniewicza. Nowy obrońca Górnika nieprzepisowo zatrzymał Semira Stilicia w środku pola.

• 59. min.

Kolejny bardzo brzydki faul Dominika Furmana. Pomocnik Wisły ma na swoim koncie jedną żółtą kartkę, ale jak tak dalej pójdzie, to kwestią czasu będzie otrzymanie drugiej. Za ostro gra dzisiaj 25-latek.

Wisła Płock
Bramki: Michalak (18.), Kante (52., 82.), Szymański (66.) Kartki: Furman - żółta Skład: Daehne - Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca - Szymański, Furman - Michalak (81. Varela), Stilić (86. Zawada), Merebaszwili - Kante (90. Biliński)
Bramki: Kądzior (12.), Ł.Wolsztyński (50.) Kartki: Żurkowski, Angulo - żółta Skład: Loska - Wolniewicz, Matuszek, Bochniewicz, Gryszkiewicz - Kądzior (79. Ledecky), Ambriosiewicz (70. Grendel), Żurkowski, Ł.Wolsztyński - Urynowicz (55. Kurzawa), Angulo