Barcelona pokonała Valencię w półfinale Pucharu Króla [ZAPIS RELACJI]

• Dzięki, ze byliście z nami i zapraszamy na kolejce relacje w Sport.pl - to jest Twój LIVE!

• 85. min.

Zmiana w Barcelonie: Mina za Pique

• PILNE

82. min.

Suarez pokazał w tej akcji swój geniusz snajperski. Zabrał piłkę jednemu z obrońców i dograł do wychodzącego Rakiticia. Chorwat mając przed sobą tylko bramkarza się nie pomylił - strzelił gola i zapewnił swojej drużynie awans!

• GOOOOOOL

82. min.

GOOOOL! Rakitić! Barcelona w finale Pucharu Króla!

• 81. min.

Kolejny nieudany rzut wolny w wykonaniu Messiego. I chyba najgorszy ze wszystkich. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką

• 78. min.

Valencia imponuje ambicją. Szanse na awans mają już nikłe, ale wciąż dążą do zdobycia bramki. Barcelona jednak bezbłędna w defensywie

• PILNE

74. min.

Ależ kapitalna obrona Cillessena! Guedes dośrodkował w pole karne, uderzył Gaya, ale Cillessen popisuje się znakomitym refleksem i wyciąga piłkę z linii bramkowej!

• 71. min.

Błąd obrońców Valencii mógł się dla nich skończyć fatalnie. Messi został jednak zatrzymany, a strzał Rakiticia mija lewy słupek bramki. Ucierpiał Garay - zmienia go Vezo

• 66. min.

Zaza dośrodkowuje w pole karne Barcelony, a Guedes uderza minimalnie nad poprzeczką!

• 66. min.

Zmiana w Barcelonie. Paulinho za Iniestę

• 65. min.

A Messi cały czas próbuje! Tym razem jego strzał zablokowany. Przewaga Barcelony coraz bardziej widoczna

• PILNE

63. min.

Kapitalna interwencja Domenecha! Messi wciąż bez bramki w tym meczu!

• 59. min.

Minimalnie za mocne zagranie Alby do wychodzącego Suareza. Barcelona gra już spokojnie, zdaje sobie sprawę, że rywale muszą strzelić aż trzy bramki, żeby awansować

• 55. min.

Podwójna zmiana w drużynie Valencii. Boisko opuszczają Rodrigo i Coquelin, a wchodzą Guedes i Soler

• 53. min.

Poklepali Messi z Suarezem w polu karnym Valencii, ale Urugwajczyk uderza obok prawego słupka

• PILNE

50. min.

Suarez urwał się spod opieki obrońców, ruszył lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Tam idealnie ustawiony był Coutinho, który wślizgiem umieścił piłkę w siatce. To pierwsza bramka Brazylijczyka dla Barcelony!

• GOOOOOOL

50. min.

GOOOL! Pierwsza bramka Coutinho w barwach Barcelony

• 48. min.

Tym razem to Valencia rozpoczęła agresywniej. Gospodarze atakują, strzał w końcu oddał Varejo, ale Umtiti go zablokował. Muszą być ostrożni gracze Barcelony

• 45. min.

Zaczynamy druga połowę! Zmiana w drużynie gości - Philippe Coutinho za Andre Gomesa