ME w futsalu. Polska przegrała z Kazachstanem [ZAPIS RELACJI]

1 : 5

• czwartek, 01 lutego 2018
  • 40. min.

Koniec meczu. Polska przegrała aż 1:5 z Kazachstanem. Do ćwierćfinału ME awansuje, jeśli w sobotnim meczu Rosjanie przegrają z Kazachstanem 0:4 lub różnicą przynajmniej pięciu bramek.

• 40. min.

Ostatnia minuta. Polacy próbują zmniejszyć rozmiary porażki.

• 37. min.

Gol, 1:5 dla Kazachstanu! Świetna dobitka Douglasa.

• 36. min.

Widuch wybronił przedłużony rzut karny!

• 35. min.

Polacy szukają szansy na drugiego gola. Wystawili do gry lotnego bramkarza, by zyskać gracza w ofensywie.

• 32. min.

Polacy już mają pięć przewinień. A to oznacza, że każdy następny faul będzie karany przedłużonym rzutem karnym.

• 30. min.

Kałuża bliski przelobowania bramkarza Kazachstanu.

• 30. min.

Dobra akcja Kubika, jednak obrońcy zachowali czujność.

• GOOOOOOL

28. min.

Gol dla Polski! Piękne uderzenie Soleckiego po stałym fragmencie gry. Polacy przegrywają z Kazachstanem 1:4.

• 25. min.

Dobra akcja Zastawnika, ale kiks Kriezela. Szkoda.

• 23. min.

Kałuża ratuje polski zespół przed utratą bramki. Kazachowie znów trzema podaniami rozmontowali obronę i mieli szansę na piątego gola.

• 22. min.

Kolejna szansa Polaków. Tym razem uderzał Wojciechowski, ale piłkę złapał bramkarz Kazachstanu.

• 21. min.

Szybsza akcja Polaków, ale Zastawnik nie miał szans na oddanie dobrego strzału.

• 21. min.

Czas na drugą połowę.

• 20. min.

Koniec pierwszej połowy. Polska przegrywa z Kazachstanem 0:4 i awans do ćwierćfinału jest coraz dalej od biało-czerwonych.

• GOOOOOOL

20. min.

Polacy tracą czwartą bramkę. Tym razem po trafieniu z rzutu karnego przedłużonego.

• GOOOOOOL

20. min.

0:3 dla Kazachstanu. Znów tracimy gola po ekspresowej kontrze rywali.

• 19. min.

Szansa dla Wojciechowskiego. Strzał niecelny.

• 17. min.

Polacy mają już pięć fauli. Każdy następny będzie oznaczał rzut karny przedłużony dla rywali.

• 15. min.

Mizgajski w roli lotnego bramkarza. Miał okazję do strzału, ale huknął zbyt mocno i niecelnie.

• 14. min.

Czas dla Kazachstanu. Polacy grają lepiej niż na początku meczu, ale nadal to rywale mają spotkanie pod kontrolą.

• 12. min.

Zastawnik faulowany. Rzut wolny dla Polaków, ale źle rozegrany przez Soleckiego.

• 11. min.

Kazachstan oddał już siedem celnych strzałów, Polacy ledwie jeden.

• GOOOOOOL

9. min.

0:2, niestety. Świetna kontra Kazachów i gol Orazowa.

• 8. min.

Kałuża blisko pokonania bramkarza rywali. Zabrakło centymetrów.

• 8. min.

Dwa mocne strzały Douglasa Juniora, szczęśliwie niecelne.

• 7. min.

Kazachowie wprowadzili do gry lotnego bramkarza, chcą grać jeszcze ofensywniej. Na razie rywale kontrolują mecz.

• 6. min.

Indywidualna akcja Kubika zakończona strzałem.

• 4. min.

Polacy na razie mają problemy ze skonstruowaniem dobrej akcji ofensywnej.

• GOOOOOOL

3. min.

Niestety! Kazachstan prowadzi po trafieniu Taynana. Błąd Polaków w kryciu bezlitośnie wykorzystany przez reprezentację Kazachstanu.

• 3. min.

Świetna interwencja Kałuży. Polski bramkarz skoncentrowany od początku.

• 1. min.

Kazachowie grają szybko, już dwa razy strzelali na polską bramkę, ale na szczęście niecelnie.

• 1. min.

Gramy!

• Wygrana z Kazachstanem zapewni Polakom awans do ćwierćfinału. Remis bądź porażka nie przekreśla szans biało?czerwonych na wyjście z grupy. Wtedy o awansie do najlepszej ósemki turnieju zadecyduje ostatnie spotkanie w naszej grupie Rosja ? Kazachstan, które zostanie rozegrane w sobotę.

• Dziś Polacy grają z Kazachstanem, czyli brązowym medalistą poprzednich mistrzostw Europy.

• Gol Michała Kubika na 9,3 sekundy przed końcem meczu dał Polsce sensacyjny remis (1:1) w meczu z Rosją na inaugurację mistrzostw Europy w futsalu.