El. M¦ 2018. Pewne wygrane faworytów, bajka Islandii wci±ż się nie kończy [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 11 czerwca 2017
  • Na dzisiaj tyle. Do zobaczenia wkrótce, zagl±dajcie na Sport.pl :)

• 90. min. + 1

Serbia 1:1 Walia

• 55. min.

Na razie bez goli po przerwach.

Pocz±tek drugich połów.

• 45. min.

Serbia 0:1 Walia

• 35. min.

Ramsey wykorzystał rzut karny, Walijczycy prowadz± i dzięki temu wci±ż mog± liczyć się w walce o awans na mundial!

• 27. min.

Informacja o tym, że jest niechciany przez Antonio Conte, w żaden sposób mu nie przeszkodziła. Diego Costa podwyższa prowadzenie Hiszpanii.

• 22. min.

Rrahmani! Kosowo wyrównuje, zdobywaj±c dopiero trzeci± bramkę w szóstym meczu eliminacyjnym!

• 6. min.

Pierwsza bramka wieczoru. Volkan Sen daje prowadzenie Turkom. W tym momencie sytuacja w czubie tej grupy wygl±da tak:

1. Chorwacja 14 pkt

2. Ukraina 11 pkt

3. Turcja 11 pkt

4. Islandia 11 pkt

• 1. min.

Serbia - Walia

50 minut przerwy. Już niedługo wracamy na pozostałe spotkania, które rozpoczn± się o godz. 20.45. Na boisku będ± m.in. Włosi i Hiszpanie.

• 60. min.

Bezradni po stracie gola s± gospodarze, na razie bez zmian też wyniki w pozostałych dwóch spotkaniach.

• 51. min.

Ha! Ledwo zd±żyli¶my pochwalić go¶ci, a ci już prowadz±! Konopljanka daje prowadzenie Ukraińcom!

• 51. min.

Bardzo mocny, dobry pocz±tek Ukraińców. Drużyna Andrija Szewczenki bardzo zmotywowana do pokonania Finów.

• 31. min.

Bardzo ważna bramka dla Austrii! Hinteregger daje prowadzenie go¶ciom, które pozwala im doskoczyć Irlandczyków w tabeli na jeden punkt!

• 21. min.

Na razie bez sytuacji podbramkowych z obu stron. Mówi±c krótko, nudne i słabe jest to spotkanie.

• 13. min.

Na razie bez goli we wszystkich spotkaniach. Na boisku w Finlandii od pierwszej minuty przeciwko Ukraińcom gra zawodnik Legii Warszawa - Kasper Hamalainen.

• 10. min.

Irlandczycy i Austriacy, podobnie jak Mołdawianie i Gruzini, graj± w grupie D. Tu na razie prowadzi Irlandia (11 pkt) przed Serbi± (11 pkt), Austri± (7 pkt), Wali± (7 pkt), Gruzj± (2 pkt) oraz Mołdawi± (1 pkt).

• 7. min.

Obie drużyny walcz± w grupie I. Finowie zdobyli tylko jeden punkt i s± na przedostatnim miejscu. Ukraina ma osiem "oczek" i do prowadz±cych - Chorwacji i Islandii - traci odpowiednio pięć i trzy punkty.

• 1. min.

Gramy!

• Skład Austrii: Linder - Lainer, Dragović, Prodl, Hinteregger - Baumgartlinger, Junuzović, Alaba - Lazaro, Burgstaller, Kainz.

• Skład Irlandii: Randolph - Christie, Duffy, Long, Ward - Whelan, Arter - Brady, Hendrick, McClean - Walters.

• Skład Ukrainy: Pjatow - Butko, Ordets, Rakitskij, Matwinienko - Konopljanka, Malinowskij, Stiepanienko, Jarmolenko - Kovalenko - Selezniev.

• Skład Finlandii: Hradecky - Arkivuo, Ojala, Moisander, Raitala - Lod, Lam, Yaghoubi, Uronen - Hamalainen - Pukki.

• Na pocz±tek trzy spotkania: Finlandia - Ukraina, Irlandia - Austria i Mołdawia - Gruzja.

• Dzień dobry państwu! Zaczynamy emocje zwi±zane z niedzielnymi meczami eliminacji mistrzostw ¶wiata 2018!