Dwa gole i asysta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec, Barcelona odrobiła dwa punkty do Realu [MULTIRELACJA]

• środa, 01 marca 2017
  • 90. min. + 3

Dziękujemy za dzisiejszy wieczór, emocji było wiele. Mamy nadzieję, że w kolejnych relacjach będzie podobnie. Dobranoc!

Cóż to była za końcówka! Real przegrywał 1:3, grał w dziesiątkę, a mimo to doprowadził do remisu i uratował punkt. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a spadli jednak z pierwszego na drugie miejsce i do Barcelony tracą jeden punkt. "Królewscy" mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z Celtą Vigo.

• 89. min.

Krótko rozegrany rzut rożny, James dośrodkował w pole karne, a Ronaldo uderzeniem głową doprowadza do remisu. Remontada!

• 83. min.

Kolejna stuprocentowa szansa zmarnowana przez Benzemę! Francuz nie strzelił gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem, a dobitka Ronaldo trafiła wprost w obrońcę Las Palmas.

• 80. min.

Kolejna interwencja Navasa po uderzeniu Jese. Nieprawdopodobna przewaga Las Palmas na Estadio Santiago Bernabeu.

• 74. min.

Jak Benzema mógł tego nie strzelić?! Z prawej strony podawał Vazquez, a Francuz z 11 metrów uderzył nad bramką!

• 62. min.

Co za mecz, co za widowisko! Najpierw poprzeczka uratowała Las Palmas po uderzeniu Sergio Ramosa. Piłkę przechwycili goście, wyprowadzili szybki kontratak i tylko dobra interwencja Navasa uchroniła ich od straty czwartego gola po strzale Jese.

• 59. min.

Doskonałe podanie za linię obrony Realu, Boateng wyszedł sam na sam z Navasem, minął go i spokojnie skierował piłkę do pustej bramki.

Koniec meczu. Lazio 2:0 AS Roma.

• 48. min.

Fatalny początek dla Realu. Czerwona kartka dla Garetha Bale'a za odepchnięcie przeciwnika na oczach sędziego.

• 78. min.

Tymczasem w Rzymie, w półfinale Pucharu Włoch już 2:0 dla Lazio. Prowadzenie z Romą podwyższył Immbolie!

PS. Wojciech Szczęsny dzisiaj na ławce.

• 1. min.

Gramy już m.in. w Madrycie. Skład Realu: Navas - Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo - Kroos, Kovacić, Isco - Bale, Morata, Ronaldo.

• 45. min.

Warto nadmienić, że w Rzymie, gdzie w półfinale Pucharu Włoch doszło do derbów miasta, na razie lepsze Lazio, które do przerwy prowadzi z Romą 1:0 po golu Milinkovicia-Savicia.

• 38. min.

Pablo Zabaleta i już 3:1 dla Manchesteru City.

• 34. min.

I już 2:1 dla Manchesteru. Bramkę z rzutu karnego zdobył Sergio Aguero.

• 30. min.

Leroy Sane doprowadza do wyrównania. Manchester City 1:1 Huddersfield.

• 16. min.

Lewandowski wpadł w pole karne, jednak bramkarz dobrze skrócił kąt i zepchnął Polaka na za szesnastkę. Nasz napastnik jednak dobrze obrócił się z piłką, podniósł głowę i doskonale dośrodkował wprost na czoło Thiago, który spokojnym uderzeniem strzelił gola na 2:0.

• 7. min.

Sensacja w Manchesterze! W 7. minucie Harry Bunn daje prowadzenie Huddersfield w starciu z City w ramach powtórki 5. rundy Pucharu Anglii!

• 3. min.

Trzech minut potrzebował Lewandowski, by zdobyć pierwszą bramkę! Prostopadłe podanie Ribery'ego w pole karne, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem Schalke Polak popisał się piękną podcinką i dał Bayernowi prowadzenie!

• Za niespełna 10 minut meczu Bayernu z Schalke 04.

• 38. min.

Po zdobyciu bramki Barcelona nie ustaje w atakach, ale zdecydowanie bardziej zważa też na defensywę. Piłkarze Luisa Enrique ewidentnie sparzyli się na sytuacji, w której goście strzelili kontaktowego gola.

• 78. min.

Ważna informacja z Francji. W 73. minucie boisko opuścił Grzegorz Krychowiak, a w jego miejsce wszedł Javier Pastore. Pięć minut później Argentyńczyk dał PSG prowadzenie w pucharowym starciu z Niort.

• Jeśli kogoś interesuje polska piłka, to tutaj zapraszamy na półfinał Pucharu Polski między Lechem i Pogonią ;)

• 22. min.

Gol dla Gijon! Akcja lewą stroną i strzał, Barcelonę początkowo uratował słupek, ale z pół metra do pustej bramki nie mógł nie trafić Castro. Bramka kontaktowa dla gości!

• 65. min.

Tymczasem na chwilę zaglądamy do Francji. PSG walczy z Niort w krajowym pucharze. Na razie 0:0, a w podstawowym składzie, po raz pierwszy w tym roku, znalazł się Grzegorz Krychowiak. Spotkanie ligowe z Bastią na ławce zaczął zaś Mariusz Stępiński.

• 19. min.

Mało odpowiedzialne zachowanie Rafinhii, który zaczął dryblować przed swoim polem karnym. Brazylijczyk stracił piłkę, ale na jego szczęście, sędzia dopatrzył się faulu.

• 15. min.

Rzut rożny, próba krótkiego rozegrania, ale zamiast zaskoczenia rywala był śmiech, bo po prostym błędzie jeden z zawodników Gijon znalazł się na spalonym.

• 11. min.

2:0! Prostopadłe podanie, w pole karne Gijon wpadł Luis Suarez. Urugwajczyk spokojnie minął bramkarza i uderzeniem z ostrego kąta podwyższył na 2:0.

• 10. min.

Prostopadłe, górne podanie Javiego Mascherano w pole karne gości. Messi spokojnie spojrzał na wychodzącego z bramki golkipera i uderzeniem głową przelobował go zdobywając bramkę na 1:0.

• 2. min.

Tymczasem zaledwie dwóch minut potrzebował Villarreal, by objąć prowadzenie w meczu z Osasuną. Gola strzelił Soriano.

• Początek spotkania w Barcelonie.

• Skład Gijon: Cuellar - Castellano, Rodriguez, Babin, Elderson - Pereira, Alvarez, Torres, Cases, Burgui - Castro.

• Skład Barcelony: Ter Stegen - Rafinha, Mascherano, Umtiti, Alba - Rakitić, Busquets, D. Suarez - Messi, L. Suarez, Neymar.

• Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na piłkarskie emocje w środowy wieczór. Dużo dziś się dzieje, oj dużo :) O 20.45 Bayern Monachium podejmie u siebie Schalke 04 w Pucharze Niemiec. Zaczniemy jednak w Hiszpanii, gdzie o 19.30 Barcelona podejmie w lidze Sporting Gijon. Później będziemy też w Madrycie, kiedy Real mierzyć się będzie z Las Palmas i spojrzymy również m.in. do Manchesteru oraz Rzymu, gdzie odbywają się puchary Anglii i Włoch (Manchester City - Chesterfield oraz Lazio - AS Roma)