Liga Narodów: Niemcy - Holandia 2:2. To dobry wynik dla Polski [ZAPIS RELACJI]

2 : 2

• poniedziałek, 19 listopada 2018
  • 90. min. + 3

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje

Końcówka meczu to duży cios dla Niemców. Kontrolowali przebieg gry przez większość czasu, a jednak nie zdołali wygrać

• 90. min. + 4

Koniec! Niemcy remisują z Holandią 2:2, choć prowadzili już 2:0. To dobry wynik dla biało-czerwonych, którzy dzięki niemu wystarczy jutro remis w meczu z Portugalią, by być rozstawionym przed losowaniem eliminacji Euro 2020

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył 4 minuty

Holendrzy zagrali po niemiecku - obie bramki zdobyli w końcówce spotkania!

van Dijk strzelcem gola!

2:2!! Holendrzy mają remis, który daje im wygranie grupy, a nam szanse na rozstawienie w losowaniu!

• 88. min.

Niemcy zamknięci na własnej połowie

• 85. min.
  • 85. min.

Jeśli Holendrzy by wyrównali, to nam z Portugalią też wystarczałby remis

• 85. min.

To będzie ciekawa końcówka spotkania!

• 85. min.

Gooool dla Holandii!! Promes!

• 83. min.

Teraz Niemcy dominują, a Mueller chciałby strzelić gola w swoim setnym występie w barwach reprezentacji Niemiec

• 78. min.

Holendrzy zamknęli trochę Niemców na ich połowie, ale nie potrafią zdobyć kontaktowej bramki

• 78. min.

Świetna akcja Depaya, ale Neuer broni strzał oddany na krótki słupek. Tylko rożny dla Oranje

• 73. min.

Holendrzy w 2. połowie próbują coś skonstruować, ale zupełnie im nie wychodzi

• 66. min.

Wyjątkowa sytuacja na piłkarskich boiskach - wchodzi rezerwowy za rezerwowego. Za kontuzjowanego Dilrosuna wchodzi de Jong

• 66. min.

Wchodzi Mueller. To setny jego mecz w reprezentacji!

• 63. min.

Werner właśnie schodzi. Za niego wchodzi Reus. To było niespodziewane, że piłkarz Borussii rozpoczął mecz na ławce, ale zastępujący go Werner strzelił gola w pierwszej połowie

• 62. min.

Gooooolaaa nie ma! Werner pomknął w kontrze na bramkę Holendrów, ale minimalnie chybił

• 55. min.

Ależ kapitalnie gra dziś Sane. Młody chłopak z Manchesteru City może być już niebawem liderem reprezentacji Niemiec

• 55. min.

Promes oddał strzał - pierwszy celny na bramkę Niemców

• 55. min.

Neuer dobrze broni! Holendrzy się obudzą?

• 53. min.

Przypomnijmy - ten mecz jest bardzo ważny dla reprezentacji Polski. Chodzi o rozstawienie przed eliminacjami do Euro 2020. Jeśli Niemcy dziś pokonają Holandię, a są tego bardzo bliscy, to my musimy jutro ograć w Guimaraes Portugalię, by być rozstawionym w eliminacjach

• 47. min.

Holendrzy chyba są zbyt zmęczeni, by zagrozić dziś Niemcom. Gospodarze w pełni kontrolują to spotkanie

Mocny początek 2. połowy w wykonaniu Niemców. Werner jednak prosto w bramkarza

Liga Narodów. Szwajcaria - Belgia. Szalony mecz! Szwajcaria wygrała grupę

Kibice zebrani na stadionie w Lucernie byli świadkami kapitalnego meczu. Szwajcaria przegrywała z Belgami już 0:2, ale ostatecznie wygrała 5:2 i zapewniła sobie awans do Final Four rozgrywek Ligi Narodów.

Wracamy na drugą połowę meczu. Czy Holendrzy powalczą jeszcze w tym meczu? Wczoraj Szwajcarzy też przegrywali z Belgią 0:2, a potrafili wygrać 5:2

• 45. min. + 2

Przerwa w meczu

Po pierwszej połowie Niemcy prowadzą z Holandią 2:0. Gospodarze grają świetny mecz. Goście na razie wypadają bardzo słabo

• 45. min.

Ryan Babel opuszcza boisko z powodu kontuzji

• 39. min.

Niemcy prowadzą 2:0 i dalej atakują. To oni są bliżej trzeciej bramki, niż Holendrzy pierwszej

• 33. min.

Przy obu golach dla Niemców zawalił młody de Ligt, którego podobno chce już Bayern Monachium

• 33. min.

Niewiele brakowało, a padłby gol dla gości! Suele był bliski bramki samobójczej

• 31. min.

Niemcy spokojnie kontrolują mecz. Mają 2:0, a na ławce Reusa i Muellera

• 24. min.

Przy takim wyniku to Francuzi wygrywają grupę 1 dywizji A

• 24. min.

Niewykluczone, że fantastycznym piątkowym występie przeciwko Francji (2:0), zawodnicy z Holandii są wciąż zmęczeni i dlatego przegrywają już 0:2 z Niemcami

• 24. min.

Niemcy spokojnie prowadzą teraz grę. Holendrzy nie potrafią znaleźć sposobu na rywala

• 22. min.

Sane na mistrzostwa świata do Rosji w ogóle nie pojechał. Teraz 22-latek udowadnia, że może już stanowić o sile reprezentacji Niemiec

• 19. min.

Sane! 2:0 dla Niemców!

• 17. min.

Niemcy jeszcze nie wygrali w tej edycji Ligi Narodów. Czyżby dziś im się to udało?

• 17. min.
  • 15. min.

W piątek Holandia pokonała niespodziewanie mistrza świata Francję 2:0. Czy dziś Oranje znów będą w stanie wygrać? Na razie muszą strzelić kontaktową bramkę

• 15. min.

Depay tylko w mur z wolnego

• 14. min.

Faul Hummelsa i zółta kartka. Szansa dla gości z rzutu wolnego

• 14. min.

Holendrzy próbują odpowiedzieć na stratę bramki

• 9. min.
  • 9. min.

Holendrom również powinno dziś zależeć. Są na drugim miejscu w grupie 1 dywizji A i mają 6 punktów na koncie. Prowadzący w grupie Francuzi mają z kolei 7 punktów, ale rozegrali już wszystkie spotkania. Jeśli Oranje zremisują dziś z Niemcami, wygrają grupę i awansują do Final Four Ligi Narodów

• 9. min.

Bramka dla gospodarzy to zła wiadomość dla naszej reprezentacji

• 9. min.

Goool dla Niemców! 1:0! Werner strzelcem!

• 7. min.

Spokojny początek spotkania z obu stron. Na razie niewiele się działo

• 1. min.
  • 1. min.

Niemcy spadli już z dywizji A Ligi Narodów. Będą jednak walczyć z Holendrami, by być rozstawionym w eliminacjach Euro

• 1. min.

Zaczęli!

• To bardzo ważny mecz dla naszej reprezentacji w kontekście rozstawienia przed losowaniem eliminacji mistrzostw Europy 2020. Jeśli Niemcy wygrają dziś z Holandią, my musimy pokonać we wtorek w Guimaraes Portugalczyków

• Zapraszamy na relację z meczu Niemcy - Holandia w ramach Ligi Narodów!

Niemcy
Bramki: Werner (9.), Sane (19.) Kartki: Hummels, Kroos, Kimmich - żółta Skład: Neuer - Suele, Hummels, Ruediger - Kehrer, Kimmich, Kroos, Schulz - Gnabry (66. Mueller), Werner (63. Reus), Sane (80. Goretzka)
Holandia
Bramki: Promes (85.), van Dijk (90.) Kartki: Wijnaldum - żółta Skład: Cillessen - Tete, de Ligt, van Dijk, Blind - de Roon, Wijnaldum (60. Vilhena), F.de Jong - Promes, Depay, Babel (45. Dilrosun (66. L.de Jong))