Sport.pl

Ada Hegerberg nie żywi urazy do Martina Solveiga za pytanie o twerkowanie. "Nie postrzegam tej sytuacji tak samo jak inni"

FR M6/x-news
05.12.2018 09:44
Najlepszą piłkarką mijającego roku w plebiscycie 'France Football' wybrana została Norweżka Ada Hegerberg. Po wręczeniu statuetki francuski DJ Martin Solveig, chcąc zachęcić piłkarkę Olympique Lyon do tańca, zapytał ją, czy umie twerkować, czyli poruszać pośladkami w rytm muzyki. Zdarzenie wywołało oburzenie w mediach społecznościowych. Solveig chwilę później wyraził skruchę i tłumaczył swoje słowa jako żart. Sama Norweżka przyjęła jego przeprosiny. - Szczerze mówiąc, nie postrzegam tej sytuacji tak samo jak inni. Byłam przeszczęśliwa, bo zdobyłam Złotą Piłkę. Trochę przy tym potańczyliśmy, ale najważniejsze było dla mnie to, że wygrałam ten plebiscyt. Cieszyłam się chwilą i nie myślałam źle o tym, co się stało - powiedziała piłkarka Olympique Lyon.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • acer0

  Oceniono 5 razy 3

  Martin Solveigto pierwszy do nagrody z Ronaldem za taniec penisa gwałcącego. Ten facet nie potraf normlnie myśleć jak o dupach i seksie, powinien być przymusowo skierowany na leczenie.

 • purre

  Oceniono 1 raz 1

  To teraz pora na komentarz Solveiga i chyba koniec noweli o dewiancie?

 • d33mariusz

  0

  Niestety ale sexu to w niej niewiele. Płaska jak deska do prasowania.

 • robsonrb

  Oceniono 1 raz -1

  Ciekawe czy byłoby tyle dymu jakby jakaś kobieta powiedziała do sportowca płci męskiej aby pokazał jaja, pewnie nie. Analogicznie jak do czarnego mówisz murzyni to jest afera ale jak murzyn mówi do białego ty biały zlamasie to luzik tak można. Oto jakich głupich czasów dozylismy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX