Sport.pl

Krychowiak znów zmienił klub. "Megatransfer? Rosjanie mogą się troszkę rozczarować"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
27.07.2018 17:51
Grzegorz Krychowiak został wypożyczony z PSG do Lokomotiwu Moskwa. Rosyjski klub będzie musiał kupić Polaka, jeśli rozegra on co najmniej dziesięć meczów. Kwota transferu ma wynieść około 12 milionów euro. - Wydaje mi się, że to jest niezła cena. To też jest zapłata za jego nazwisko, bo biorąc pod uwagę jego ostatni sezon, to może nawet tyle nie jest wart - twierdzi Rafał Dębiński, dziennikarz Canal+.
Więcej o:
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • kadykianus

  Oceniono 9 razy 7

  Zdumiewa mnie, ze taki pajac jest przez kogokolwiek brany powaznie.

 • mer-llink

  Oceniono 7 razy 5

  Toż od samego poczatku tej transferowej sagi, przy której Żurnaliści SPortowi cmokali Ajajajaj! i kucali z przejęcia wiadomo było, że to degradacja dla pana Krychowiaka.
  Spryciarze z PSG za niewielkie pieniądze pozbyli się kłopotu zsyłając go najpierw do WBA, a potem - jak nawet ANgole nie chcieli - do Moskwy.
  Ale nie: przez parę dni rózni zapalei dmuchacze balonika cmokali ajajjajaj! cóż to za trafiony pomyysł, cóz to za znakomite miejsca, cóż to za rewealcyjne warunki...
  Warunki rewelacyjne dla pani JAunat: tyle blichtru, pieniędzy, złota, bankietów ile daja nowobogaccy Moskwiczanie nie ma nigdzie na świecie. Ale czy to ona doceni? Przecież dla niej to zabita dechami prowincja, białe niedźwiedzie i z każdego kąta wyłażacy Rasputin... Pewnie nie wytrzyma w tej głuszy i zostawi pana Krychowiaka, aby sobie tam kopał piłeczkę, a ona - fruuu, z jakimś supernowobogackim do ciekawszych centrów nowobogactwa...
  A pan Krychowiak potem: Turcja, ew. MLS.

 • d33mariusz

  Oceniono 7 razy 5

  Bardzo szybko się przekonają że te pieniądze wyrzucili w błoto. Krychowiak nie potrafi grać w piłkę. Najlepsze są jego wykopy nie wiadomo do kogo. Z niego nic już nie będzie.

 • guru133

  Oceniono 8 razy 4

  Jeżeli Rosjanie potrzebowali celebryty, to będą zadowoleni. Jeżeli piłkarza, to dużo dużo przepłacili.

 • michall1977

  Oceniono 3 razy 3

  To już widać, że biznesy agentów wchodzą w grę. Gość od 2 lat praktycznie nie gra a teraz ma być wzmocnieniem. Dziwne.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 2 razy 2

  To się chłop nagra , raptem 9 meczów.

 • kisssmyass

  Oceniono 1 raz 1

  a może trener albo kluczowi zawodnicy Lokomotywy to gej/e którzy po obejrzeniu filmuku z paluszkiem w d upie Grzesia po prostu chcą go troszkę por uchać! To i tak byłoby wielkie wsparcie dla zespołu, nawet jeśli sam Grzesio będzie miał minimalny wkład piłkarski? Kupią mu nowe futerka a on będzie dawał d upci. Jak na prawdziwego Polaka przystało. Może nawet załatwi zwrot Tupolewa w ten sposób. Ważna misja patriotyczna przed Grzesiem.

 • polskicham

  Oceniono 1 raz 1

  ruskim spodobal sie widocznie filmik ktory wrzucila ostatnio cepelia. Chca krychowiaka bardziej pod prysznicem i w lazni niz na boisku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX