Sport.pl

Jose Hildeberto, nowy nabytek Legii Warszawa. "Jak profesjonalny zawodnik może się tak zapuścić?"

Jolanta Zasępa Damian Obstawski
10.08.2017 17:00
Do Legii Warszawa dołączył latem Portugalczyk Jose Hildeberto. Zawodnik w pierwszej kolejności musi zrzucić nadwagę, by trener Magiera mógł myśleć o regularnym wystawianiu piłkarza do gry. Kibicom się to nie podoba. Wytropili również, że w czasie, gdy Legia grała na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą, piłkarz publikował w swoich mediach społecznościowych relację ze zwiedzana Warszawy i pokazu multimedialnych fontann.

'Facet ma być rozliczany z tego, co robi na boisku niż z tego, że ogląda fontanny' - mówi Piotr Żelazny z dziennika 'Rzeczpospolita'. 'Ja wolałbym, by wrzucał zdjęcia z siłowni, to wyszłoby mu na dobre' - kwituje Sebastian Staszewski z redakcji Sport.pl.
Komentarze (18)
Zaloguj się
 • bruno555

  Oceniono 3 razy 1

  Bez przesady. Piłkarz nie wrzucił zdjęć z fastfooda jak wcina kebaba, tylko jak w wolnym czasie jest na spacerze. Napewno ćwiczy na siłowni, i nie musi to robić 18 h dziennie.

 • myszka.mickey

  Oceniono 1 raz 1

  Ależ afera! Tak na serio: od siedzenia 24 godziny na dobę w siłowni można stracić zdrowie. Przerwy też są potrzebne.

 • ferryk

  0

  To ja rozumiem, że odpowiednio dziennikarz mieszka w redakcji a na spacery wychodzi tylko na korytarz.

 • known2own

  0

  Langila już żeście załatwili, a to nie był zły zawodnik - nie mowie, że gwiazda, ale 2x lepszy niz Kucharczyk.
  Odjidje też próbowaliście załatwić (powolny grubas tracący piłki), ale zanim go wywalili, to Albańczyk się uparł i go wystawiał, co dało LM i uratowało Mistrzostwo. Oczywiscie Vadis tego nie zapomniał i nie było mowy o pozostaniu w klubie.
  Teraz kolejnego próbujecie załatwić. Ma cały dzień na tej siłce siedzieć? Więcej niż 2h dziennie zwyczajnie szkodzi, nawet Ronaldo ćwiczy mniej z ciężarami. Jak w wolnym czasie zwiedza, to dobrze. Jak mu sie spodoba, to włoży serce w grę, a nie bedzie myslal gdzie zagra za rok.

 • kralik111

  Oceniono 2 razy 0

  Dziennikarze szukaja kazdego pier...ego sposobu, by wybielic zje...na robote przygotowawcza swojego siwego kolesia i odwrocic od niego uwage.

 • kralik111

  Oceniono 2 razy 0

  Dokladnie rok temu to samo pisalo i mowilo sie o Ofoe za co dziennikarze przepuscili obrzydliwy atak na trenera, ktory w konsekwencji zostal zwolniony, pomimo, ze prowadzil Legie po 20 latach do LM.

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 0

  A ja bym wolał by wrzucał piłke do bramki przeciwnika jak najczęściej, podobnie jak jego koledzy, zdjęcia z siłowni mnie zupełnie nie interesują, czy to źle gdy człowiek z innego kraju pokazuje, że jest w Polsce i że mu się tu podoba?
  Gra na boisku będzie adekwatną sytuacją do jego oceny, stylu, kondycji i kreatywności.

 • fitfan

  Oceniono 2 razy 0

  Zostawcie Berto w spokoju. Jeszcze Was zaskoczy pozytywnie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX