Sport.pl

Michniewicz zwolniony z Termaliki. "Komuś tam słonie mocno potupały po głowie"

Krzysztof Smajek
22.03.2017 17:23
Czesław Michniewicz został zwolniony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza - poinformował klub na swojej stronie internetowej. Szkoleniowiec prowadził zespół Niecieczy od czerwca 2016 roku. - Zwolnienie Czesława Michniewicza to jest jakieś kuriozum. Jeżeli ktoś starci na tej decyzji, to śmiem twierdzić, że będzie to zespół z Małopolski - mówi Sebastian Staszewski, dziennikarz sport.pl.
Więcej o:
Komentarze (12)
Zaloguj się
 • coolheaded

  Oceniono 4 razy 4

  Wiadomo, kluby pokroju Realu, Barcelony, Bayernu czy Termaliki co roku walczą o mistrza. To był jedynie słuszny ruch, jeśli Nieciecza chce grać w następnym roku w LM.

 • kwak4

  Oceniono 2 razy 2

  A jaka to 'rewelacyjna' średnia punktów na mecz miał Czeslaw M.? Uwaga - zdaje się, że 1,38... Wow, super. Prowadził w karierze 9 klubów i tylko w 2 miał powyżej 1,5 pkt na mecz. I było to bardzo dawno. Facet się nie rozwija i prawdopodobnie nie umie przygotowywać zespołów zimą.

 • stary.gniewny

  Oceniono 2 razy 2

  No cóż... postawione zadanie było jasne: półfinał Ligi Mistrzów.

 • normalny48

  Oceniono 1 raz 1

  Wiara ale jaja! Wg stiszyna, kwaka4 i innych kaczopodobnych, czyli tak to robi dobra zmiana, musi rozpieprzyć to co dobrze działa. Prawda prawdą ale musi być po naszemu. Kurduple wszystkich krajów łączcie się. Jest tyle do rozwalenia, że może siły zabraknąć. Jeden ambitny Pan i władca nie da rady - a może się mylę. A tak serio Legia od Leszka otrzyma srogie baty, nie będzie - broń boże - wysoki wynik, ale smary - mówiąc po poznańsku lanie. I nie jest to objaw szowinizmu - w stylu dobrych zmienników - chłodna ocena. Lech, Lech dobry jest. A Legię tak jak i warszawiaków szanuję bo bez dobrej konkurencji nie ma postępu. Prostacy uważają, że tylko oni mają monopol na rację i nawet porażki potrafią przeinaczyć w znaczeniu. Gratulacje dla pana Mioduskiego i dobra rada jak najdalej od prezia Leśnego i kurdupla Wandzla. Pozdrawiam.

 • stiszyn

  Oceniono 1 raz 1

  Człowiek, który 711 razy dzwonił do "Fryzjera" nie powinien mieć prawa dożywotnio pracować w polskiej piłce, więc ruch jak najbardziej słuszny.

 • corpus_delicti

  Oceniono 3 razy 1

  podobnie było w Podbeskidziu, po zwolnieniu Michniewicza było już tylko gorzej

 • roll

  Oceniono 1 raz 1

  Nie chciał się zgodzić na dobudowanie górnych trybun.

 • grelg

  0

  Michniewicz! Co? 711!

 • pijmy_szybciej_bo_sie_sciemnia

  Oceniono 2 razy 0

  W końcu:) zbliża się powoli koniec sezonu lepszych piłkarzy się odsprzeda z zyskiem , reszta coś jeszcze pokopie i najdalej za dwa sezony będą grali w ogony pierwszej ligi. Potem już tylko niżej. Zainwestować, uzyskać swoje, coś zarobić jak się uda i do widzenia. Ciekawie było pooglądać klub znikąd ogrywajacy mistrzów Polski ale czas już na powrót do okręgówki. Z całym szacunkiem dla klubu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX