Sport.pl

Jakub Błaszczykowski przed Euro 2016: "Mówili mi, żebym nie jechał na reprezentację, ale ja - niepokorny charakter - musiałem postawić na swoim" [WYWIAD]

Paweł Wilkowicz, Krystian Kij
13.05.2016 18:30
Euro 2016 już za miesiąc! Paweł Wilkowicz ze Sport.pl rozmawiał z Jakubem Błaszczykowskim o tym, jak piłkarze reprezentacji przygotowują się do mistrzostw Europy, a także o relacjach z trenerem Nawałką i kolegami z drużyny. Piłkarz odpowiedział również na pytanie, dlaczego nie udało nam się 4 lata temu na Euro 2012. - W piłce nożnej jest wiele rzeczy, które muszą złożyć się w jedną całość, aby wygrać mecz. A propos meczu z Niemcami: nie byliśmy wtedy od nich lepszą drużyną, ale co mieliśmy w tym meczu? Wykorzystaliśmy dwie sytuacje i trochę szczęścia. Po tym spotkaniu uwierzyliśmy w siebie. Było przełomowe - mówi Błaszczykowski. - Teraz mamy doświadczenie i bardzo dobrych napastników - dodaje. A co mówi o swoim miejscu w reprezentacji i o tym, co zmieniło się przez ostatnie 4 lata?
Więcej o:
Komentarze (13)
Zaloguj się
 • sacc77

  Oceniono 7 razy 5

  A gazeta tradycyjnie - jedynie wersja dla analfabetów potrafiących jedynie oglądać obrazki...
  A co z ludźmi, którzy POTRAFIĄ CZYTAĆ zaś np ze względów bezpieczeństwa nie mają w systemie poinstalowanego debilnego jak redakcyjna gimbaza flasha?

 • bigosmiszczu

  Oceniono 2 razy 0

  ,,Wszystko spłynęło na mnie,a reszta drużyny wyszła z tego obronną stopą ... ,,
  CO ZA F.... !!!

  Taka sama miernota jak Tekken2015 !!!
  tfu ,,,

 • mer-llink

  Oceniono 5 razy -1

  A jak tam z darmowymi biletami dla rodzinki i znajomków?

 • primo5

  Oceniono 7 razy -3

  Pierwszy do odstrzału z Euro 2016

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX