Sport.pl

Euro 2016. Wasilewski, Mierzejewski, a może Polański? Kogo brakuje w kadrze Nawałki?

Krzysztof Smajek, Marek Borniński
25.09.2015 19:11
Adam Nawałka rozesłał już powołania zagraniczne na eliminacyjne mecze ze Szkocją (8.10) i Irlandią (11.10). Wśród powołanych zabrakło między innymi Adriana Mierzejewskiego, Bartosza Salamona, Marcina Wasilewskiego i Eugena Polańskiego. Czy któryś z tych piłkarzy mógłby przydać się reprezentacji na finiszu eliminacji?
Więcej o:
Komentarze (13)
Zaloguj się
 • 40ii4

  Oceniono 2 razy 2

  Fajnie, gdyby wrócił Polański na np. el. MŚ.

 • ggargi

  Oceniono 2 razy 2

  Mierzejewski na boisku a Wasyl w szatni …

 • jasiom

  Oceniono 1 raz 1

  Mierzejewski zdecydowanie powinien być w kadrze, regularnie gra i czasem strzela w lidze silniejszej od Ekstraklasy. Potrafi rozegrać i dryblować... do tego jest zawodnikiem uniwersalnym, z ławki jak znalazł... a wręcz Mączyńskiego mógłby wyprzeć.

 • jan_xxiii_wazny

  Oceniono 3 razy 1

  Zanussiego.

 • kwak4

  Oceniono 1 raz 1

  Jest w kadrze Cionek ze średniego włoskiego drugoligowca, a nie ma Perquisa, który ma pewne miejsce w składzie całkiem niezłej ekipy MLS. I to jest zadziwiające!

 • maly_obibok

  Oceniono 1 raz 1

  zdecydowanie brakuje Polańskiego, piłkarsko przerasta Mączyńskiego, Jodłowca, a nawet Krychowiaka o klase, jako piłkarz defensywny, też przerasta pierwszych dwóch, a z Krychowiakiem jest praktycznie na jednym poziomie. Bardzo brakuje piłkarzy z umiejętnościami w pomocy.

 • yokoono23

  Oceniono 3 razy 1

  Przeprosić Obraniaka i powołać go do Kadry! ale to zbyt dużo dla Nawałki.

 • griswold79

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście, że Polanski by się przydał. I to priorytetowo. Tylko gdzie Nawałka wystawi Mączyńskiego? Dobre noty dostał też ostatnio Boenish, a z obroną u nas problem. Kawał chłopa i na wyspiarzy jak znalazł. Wasilewski też by się przydał, w koncu gra na wyspach (a raczej grał), bo Cionek i tak słabszy o klasę.
  Jak awansujemy to gazeta pochwali Nawałkę za konsekwencje w niepowoływaniu Polanskiego, jak odpadniemy wytkną mu błąd, że go nie powoływał.

 • dreadfulsam

  0

  Polanski się obraził na reprezentację, więc jemu już podziękujemy. Szkoda, że Ludo Obraniak gdzieś przepadł, bo myślę, że Nawałka potrafiłby go wziąć w karby. Wasilewski przydałby się tylko w rezerwie, bo Szukała nawet bez formy jest w tej chwili od niego lepszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX