Sport.pl

Lech Poznań. Zamknięty stadion i 200 tys. zł kary. Nawrot: Kibice nie zobaczą decydującego meczu

Krzysztof Smajek, Marek Borniński
03.08.2015 15:48
- Kibice nie zobaczą decydującego meczu. Jest to najważniejsze spotkanie. Ono zadecyduje czy Lech zagra w fazie grupowej. Do tego jeszcze 200 tys. zł grzywny. Wszystko to za napis na fladze, który pojawił się na stadionie w Sarajewie. UEFA uznaje takie zachowanie za karygodne - skomentował Radosław Nawrot, Gazeta Wyborcza.
Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • gawlox100

  Oceniono 34 razy 22

  I klub jest zdziwiony? Kibice z klubu kibica oficjalnie współpracującego z Lechem nie widzieli tego napisu? To nie jest "fajna zabawa kilku osób" jak mówi prezes, a działanie kiboli w klubie od lat? Panie Prezesie, dlaczego Pan pozwala na wywieszanie co mecz na stadionie transparentu "Kibolski Klub Sportowy"? Jak chce Pan mieć kiboli na stadionie, a nie kibiców, to się Pan nie zdziw, że takie kary będziecie płacić co rok!

 • mati352008

  Oceniono 20 razy 10

  Zastanawia mnie odporność na wiedzę niektórych "kibiców" z upartością maniaka forsują race i niedozwolonej treści transparenty. Wniosek jest taki że mają gdzieś klub i kary jakie na niego spadną.

 • panzerfaust39

  Oceniono 7 razy 5

  Powinni rozwiesić napis Allah Akbar i to w tęczowych barwach aby zadowolić politycznie poprawnych idiotów

 • kazik.b

  Oceniono 3 razy 1

  Przecież to jest POTWORNA GŁUPOTA, karać klub za to że ktoś gdzieś na innym stadionie coś wywiesił. Przecież mógł to być ktokolwiek. Klub nie ma ABSOLUTNIE żadnego wpływu na to kto i co wywiesza na zupełnie obcym stadionie oddalonym o tysiące kilometrów. ABSURD !!!!
  Taka "walka z rasizmem" nie przyniesie nigdy żadnych rezultatów.

 • kazik.b

  0

  Nie lubię jakiegoś klubu , albo czuję się bardzo pokrzywdzony przez klub , chcę się na nim zemścić , żaden problem. Jadę na wyjazdowy mecz tegoż , wywieszam flagę odpowiedniej treści i czekam na efekt. Jakie proste...

 • Joshua Redwill

  Oceniono 2 razy -2

  ojej, nazisci niechciani w europie pod przykrywką lecha? how come? Sacreble!!!!! dollar,euro nei paniacie???? sztowy????

 • griswold79

  Oceniono 9 razy -7

  O jakim meczu decydującym on mówi? W decydującej rundzie o wejście do LE Lech może mieć pierwszy mecz na wyjeździe i dostać takie baty że rewanż w Poznaniu będzie o pietruszkę. Z taka formą to prawdopodobne. Pierwszy mecz w Poznaniu też o niczym nie zdecyduje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX