Sport.pl

Maile pogrążą Blattera? "Telegraph": Prezydent FIFA osobiście negocjował łapówkę

/Foto Olimpik/x-news
08.06.2015 14:35
Dziennikarze 'The Telegraph' twierdzą, że dotarli do maili, które mogą pogrążyć Seppa Blattera. Mają one dowodzić, że szef FIFA osobiście negocjował z prezydentem RPA Thabo Mbekim łapówkę w wysokości 10 milionów dolarów. W ten sposób Republika Południowej Afryki miała zapewnić sobie prawo organizacji mundialu w 2010 roku.

O brudnych interesach w światowym futbolu przeczytaj w książce 'FIFA mafia' >>
Komentarze (26)
Zaloguj się
 • quosoo

  Oceniono 78 razy 60

  Nic nie pogrąży Blatter'a w najbliższym czasie. To oczywiste, że gość pod nosem którego dział się ten cały smród nie może być czysty. Jednak FBI nie zedycdowało się postawić mu zarzutów, właśnie ze względu na to, że nie dało by się nie umoczyć kilku osób wciąż aktywnych politycznie na bardzo wysokich szczeblach przez co skandal z korupcyjnej afery mógłby przeistoczyć się w polityczną zadymę.
  Osobiście na miejscu Blattera ja dzisiaj nie martwił bym się o jakiekolwiek zarzuty. Bardziej martwiłbym się o własne zdrowie. W końcu nikogo nie zdziwi, że zestresowany osiemdziesięciolatek dostał zawału czy wylewu, a wielu osobom byłoby to na rękę...

 • duchswiety124

  Oceniono 46 razy 40

  Podejrzewam, i myślę że nie ja jeden, że Jankesi postawili Blatterowi ultimatum: odejdziesz na własne życzenie a jak nie to cię umoczymy tak że resztę swego marnego życia spędzisz w pierdlu. I stąd ten pospiech - po paru dniach po kolejnym wyborze niezatapialny Sepp odchodzi (tak jak kiedyś nasz nie do ruszenia Misio z PZPN)

 • ox1970

  Oceniono 27 razy 25

  Wynika z tego, że czuli się wszyscy dosyć bezkarnie? Łapówkę negocjowali w e-mailach...? Jeśli to prawda to możemy mieć do czynienia z huraganem, który poza "wierchuszką" FIFA wywieje jeszcze kilku znanych polityków...

 • Piotr Zagórski

  Oceniono 32 razy 24

  Może jutro dowiemy się, że Blatter jest już na lotnisku w Moskwie i prosi o azyl.

 • januszpopkorniarz

  Oceniono 19 razy 17

  Zdzislaw Krecina na Prezydenta FIFA!

 • kikut5

  Oceniono 21 razy 17

  Jeszcze ten złodziej nie siedzi?

 • norge

  Oceniono 19 razy 15

  Gospadin Błatter dołączy do Gospadina Dupardie i będzie z kim pogawędzić po francuskiemu przy jesiotrowym kawiorze z szampanem, a będzie co opowiadać.

 • smokpz

  Oceniono 20 razy 12

  Co z tego że złodziej? Ważne że w krawacie!

 • bilderberg500

  Oceniono 8 razy 8

  ale trzeba przyznać temu pastuchowi kóz ze Szwajcarii (człowiekowi z gminu), że ładnie rozgrywał te chciwe elyty światowe. Miał kontakty z największymi złodziejami. I sam zawsze coś łyżeczką zgarnął.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX