Sport.pl

Sergio Ramos najbardziej znienawidzonym wychowankiem w Hiszpanii

Michał Madanowicz, Patryk Larwiński
13.02.2017 18:53
Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnej Andaluzji, wychowała go Sevilla i to jako jej piłkarz został najmłodszym reprezentantem Hiszpanii od 55 lat. Dziś jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie, ale w rodzinnych stronach uchodzi za przykład największego zdrajcy. Jak doszło do tego, że Sergio Ramos od klubu, który dał mu piłkarskie wykształcenie, otrzymuje jedynie nienawiść?
Komentarze (8)
Zaloguj się
  • zwolay

    Oceniono 2 razy 2

    Często są takie "zdrady"-np Colback i transfer z Sunderlandu do Newcastle.

  • hellblazer666

    Oceniono 1 raz 1

    Idioci są nie tylko w Polsce.

  • giszta

    0

    Dlaczego nazywacie kibiców Sevilli idiotami oraz zawistnymi ludźmi. Czy w świecie liczy się tylko kasa? Gość był wychowankiem klubu z urodzenia Andaluzyjczykiem i poszedł grać do największego wroga. To jest normalne? Nie zapominajcie, że w Hiszpanii podziały autonomiczne są bardzo mocne. I każdy region ma poczucie odrębności
    Jest coś takiego jak honor i przywiązanie do barw klubu i miasta które cie wychowało, ale we współczesnej piłce liczy się tylko kasa.
    A wy jesteście Lewakami bez zasad i moralności Takie są zasady.

  • j.urbanski

    0

    Odpowiedź na postawione pytanie jest prosta: osiągnął sukces, a idiotów, których to mierzi, nie brakuje także w Hiszpanii. To nie jest polska właściwość.

  • sklep.strefabasenu

    0

    A pan redaktor przypadkiem nie zapomniał wspomnieć o samobóju ramosa w meczu ligowym 3 dniu po pucharze króla, również na Estadio Ramon?

  • bytompg

    Oceniono 2 razy 0

    Plotek.pl na sport.pl

    gazeta.pl coraz słabsza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX