Sport.pl

Sergio Ramos najbardziej znienawidzonym wychowankiem w Hiszpanii

Michał Madanowicz, Patryk Larwiński
13.02.2017 18:53
Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnej Andaluzji, wychowała go Sevilla i to jako jej piłkarz został najmłodszym reprezentantem Hiszpanii od 55 lat. Dziś jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie, ale w rodzinnych stronach uchodzi za przykład największego zdrajcy. Jak doszło do tego, że Sergio Ramos od klubu, który dał mu piłkarskie wykształcenie, otrzymuje jedynie nienawiść?
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • hellblazer666

  Oceniono 1 raz 1

  Idioci są nie tylko w Polsce.

 • giszta

  0

  Dlaczego nazywacie kibiców Sevilli idiotami oraz zawistnymi ludźmi. Czy w świecie liczy się tylko kasa? Gość był wychowankiem klubu z urodzenia Andaluzyjczykiem i poszedł grać do największego wroga. To jest normalne? Nie zapominajcie, że w Hiszpanii podziały autonomiczne są bardzo mocne. I każdy region ma poczucie odrębności
  Jest coś takiego jak honor i przywiązanie do barw klubu i miasta które cie wychowało, ale we współczesnej piłce liczy się tylko kasa.
  A wy jesteście Lewakami bez zasad i moralności Takie są zasady.

 • j.urbanski

  0

  Odpowiedź na postawione pytanie jest prosta: osiągnął sukces, a idiotów, których to mierzi, nie brakuje także w Hiszpanii. To nie jest polska właściwość.

 • sklep.strefabasenu

  0

  A pan redaktor przypadkiem nie zapomniał wspomnieć o samobóju ramosa w meczu ligowym 3 dniu po pucharze króla, również na Estadio Ramon?

 • bytompg

  Oceniono 2 razy 0

  Plotek.pl na sport.pl

  gazeta.pl coraz słabsza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX