Bundesliga. "Z dużej chmury mały deszcz. Dwie "piłki meczowe" Lewandowskiego"

Krystian Kij
06.02.2016 21:25
Bayern Monachium zremisował na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 0:0. - W pierwszej połowie Bayern był zagubiony i nie mógł sobie poradzić z agresywnością Bayeru. Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej i Bayern mógł wygrać ten mecz. Lewandowski miał dwie 'piłki meczowe' - mówi Sławomir Chałaśkiewicz.
Komentarze (5)
  • konigin

Oceniono 4 razy 4

Nie dalo sie tej padaki ogladac. Wczorajszy mecz Borussii M. z Werderem to byl mecz jak sie zowie.

• kaczyzmowi_stop

Oceniono 5 razy 1

Wam pismaki się wszystko pierdzeli we łbach. Jakie piłki meczowe? Co to siatkówka czy tenis? Mecz trwa 90 minut i dopóki piłka w grze, to nie ma piłem meczowych. Szczególnie kiedy wynik jest 0:0.

• newill6

0

..najlepszą sytuację Robert wypracował na poczatku meczu,ograł przeciwnika tuż przy lini pola karnego ,podał na środek pola karnego..tyle że jago kolega....nie spodziewał się ..i takie były podobne sytuacje Lewy,,miał dwie..przypadkowe nie jest to takie łatwe, jak się ogląda owszem..:)...