Sport.pl

Premier League. Krychowiak wpadł w tarapaty w WBA. "Nawałka ma powody do niepokoju"

Krzysztof Smajek, Damian Obstawski
06.12.2017 16:15
Grzegorz Krychowiak po przejściu do WBA zagrał kilka niezłych meczów, zbierał też dobre noty od brytyjskich mediów. Jednak jego drużyna grała słabo i doszło w niej do zmiany trenera. Wtedy też zaczęły się problemy reprezentanta Polski, który stracił miejsce w składzie. - Generalnie przyszedł menedżer, który ma za zadanie utrzymać WBA w lidze i myślę, że będzie stawiał na tych, którzy tę ligę znają i dlatego Krychowiak siedzi na ławce rezerwowych - mówi Marcin Grzywacz, komentator Eleven Sports.
Komentarze (24)
Zaloguj się
 • 74black

  Oceniono 10 razy 8

  "... będzie stawiał na tych, którzy tę ligę znają i dlatego Krychowiak siedzi na ławce rezerwowych". Ja rozumiem, że ludzie opowiadają różne debilizmy ale, że wy tych ludzi cytujecie i dajecie na pierwszą stronę to jakoś zrozumieć nie mogę.

 • kosmyg

  Oceniono 5 razy 5

  Rozumiem, że Messi też by nie grał, bo nie zna ligi? Prawda jest taka, że od kiedy przyszedł Krychowiak, to meczu nie wygrali. Być może to zbieg okoliczności, być może kwasy w szatni, to powinien wiedzieć nowy trener a Krychowiak, gdyby był potrzebny, to by grał. Zamiast pitolenia eksperta fajnie by było zobaczyć statystyki Krychy i rywali do miejsca w składzie, wtedy by można rozstrzygać, czy siedzi, bo jest słabszy, czy siedzi, bo są jakieś kwasy w drużynie.

 • rafikman

  Oceniono 7 razy 3

  Oglądałem wczoraj LM i grę senegalczyków Mane i Kulibalego - oni są więcej warci niż cała polska szeroka kadra (za wyjątkiem Lewandowskiego). Jak słucham tych bajek że Polska to faworyt grupy to już nie mogę doczekać się tego meczu i opinii tych "fachowców" po tym meczu :-)

 • qsarq

  Oceniono 2 razy 2

  Pan redaktor (?) Marcin Grzywacz od wielu lat jest w ciągłym pościgu za swoim rozumem. I to jest gonienie króliczka. Żeby komentować wydarzenia piłkarskie, trzeba: a) mieć choćby śladową ilość inteligencji, b) znać się na futbolu, c) pisać na trzeźwo (to ma także związek z szacunkiem dla czytelników. Inaczej wychodzą takie entelegętne komentarze faceta, któr... eh, nie chce mi się już wyszukiwać ozdobników subtelnie oceniających ten komentarz i jego autora

 • tiktaalik

  Oceniono 2 razy 2

  Od najbliższego łikendu do 10 lutego Premiership rozegra 12 kolejek! Nie ma siły, każdy z pierwszej 18-20 dostanie swoje, całkiem liczne, szanse. Jak Gregory udowodni swoją przydatność, to będzie grał często na wiosnę. I tyle.

 • polonests

  Oceniono 1 raz 1

  "będzie stawiał na tych, którzy tę ligę znają i dlatego Krychowiak siedzi na ławce rezerwowych" - większej bzdury dawno nie słyszałem.

 • rumun106

  Oceniono 4 razy 0

  Grzesiu ma po prostu teraz więcej czasu na rzeczy ważniejsze takie jak Domy towarowe:-)
  Zima tuż tuż, a tu trzeba się ubrać ...
  Kto by chciał marznąć na trybunach, palce lodowate, w nogi zimno, po grzbiecie hula nie przyjemny wiatr...
  A że w Anglii moda na najwyższym poziomie, to Grzesiu swoja skromną osobą ....raczy się teraz w nowych futrach, kozuchach , torebkach Burberry London , kapeluszach od Diora czy Channel ...
  Na trybunach też trzeba mieć gest i wyglądać jak człowiek :)

  Miało być odbudowanie w słabym zespole....a jest dramat jak u Kubicy !!!
  Chłopak momentalnie spadł na łeb na szyję. Kasa przysłoniła zdrowy umysł, zresztą po części go rozumiem, bo to jego praca, poszedł zarabiać do PSG, a wiadomo 5 baniek na ulicy nie leży...w lecie odejdzie gdzieś na wypożyczenie lub PSG sprzeda go ze stratą , bo w tym ,,przypadku" nawet na 0 będzie ciężko...
  Trzeba będzie znowu zaczynać od miliona euro ( też nie mało...) ale mozolnie budować formę od zera...
  Widzisz Grzesiu...miałeś chamie złoty róg...

 • tomek.pt

  Oceniono 4 razy 0

  na wybieg z futerkami tam jest robota dla niego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX