Sport.pl

LM. Borussia - Legia. "Legia nie musi wstydzić się tego wyniku. Cierzniak zapracował na transfer do Orła Baniocha"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
23.11.2016 16:48
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego na Signal Iduna Park było wiadomo, że piłkarze Borussii i Legii uprawiają trochę inne dyscypliny sportu, ale takiego przebiegu meczu nikt się nie spodziewał. Jednak kilka minut po golu Aleksandara Prijovicia wszystko wróciło do normy. Piłkarze Borussii wzięli sprawy w swoje ręce i ostatecznie wygrali 8:4. Czy legioniści powinni się wstydzić takiego wyniku?
Więcej o:
Komentarze (40)
Zaloguj się
 • somebody51

  Oceniono 4 razy 2

  Małomiasteczkowi spece i komentatorzy reagujący eksplozją radości na porażkę Legii w Lidze Mistrzów na start! :-)

 • zelig777

  Oceniono 2 razy 2

  Zgadzam się, że nie ma co się pastwić nad Cierżniakiem, to był zupełnie nie jego poziom. Przynajmniej wiadomo, że Legia nie ma drugiego bramkarza. Pytanie jednak czym się kierował trener Magiera serwując taką traumę niedoświadczonemu bramkarzowi?

 • dudi-w

  Oceniono 1 raz 1

  Sorry, z tych 8 puszczonych - wina Cierzniaka była przy 2 tylko. Resztę sprokurowała obrona, a raczej jej brak. Moim zdaniem najgorszy na boisku był Czerwiński, który wogóle nie nadaje się do pierwszego składu.

 • dariusz.ksiazek

  Oceniono 5 razy 1

  Marco Reus wyceniany jest na 40 mln euro. Wszyscy zawodnicy Legii wyceniani są na niecałe 31 mln euro.
  Zawodnicy Borusji wyceniani są na 351 mln euro. Wszyscy zawodnicy Ekstraklasy wyceniani są na 145 mln euro.
  Wiem, że to zawodnicy grają na boisku, a nie pieniądze. Jednak to nie przez przypadek zawodnicy ci tak zostali wycenieni. Mam niejasne przeczucie, że każdy z rezerwowych Borusji byłby kluczowym zawodnikiem w każdym klubie Ekstraklasy.

 • pawniem

  Oceniono 3 razy 1

  Ten "rezerwowy" skład tworzyli między innymi: Dembele - 15,00 mln euro, Rode - 12,00 mln euro i Bartra - 8 mln euro... Do Legii najdroższy Ofoe - 0,7 mln Euro,a taki Czerwiński 0,3 mln euro.

 • brsdtv

  Oceniono 3 razy 1

  Cierzniak zawalił i ego wina, ludzie się z niego śmieją a jakoś nikt nie pyta czemu trener postawił na zawodnika, który dość długo nie grał i w dodatku postawił go w tak ważnym meczu wypuszczając na bardzo głęboką wodę.

 • kormo

  0

  Cieszyć się z takiego wyniku Legii, to jak cieszyć się z Powstania Warszawskiego. Wprawdzie Niemcy zburzyli nam Warszawę, ale bohatersko zepsuliśmy butelkami z benzyną 3 czołgi i tankietkę.

 • kibolbandyta

  0

  Wyjazd klasa. Na trybunach elegancko to sam na boisku. Cieszy, że Legia kolejny raz nie przyniosła wstydu. Z taką grą awans na wyciągnicie ręki. Kompleksiarze dupy cicho i płakać.

 • a.k.traper

  0

  Był mecz i był wynik, Legia faworytem nie była, wynik hokejowy skutkiem podejścia chyba treningowego przez Borussię.
  Ogólnie mecz był widowiskowy bo dużo bramek, bramkarz kilka błędów popełnił ale to nie jego zasługa tylko, trener niech wyciąga wnioski szkoleniowe.
  Jedni uważają, że było dobrze bo mało kto strzela 4 bramki Borusii ale nie oszukujmy się to nie jest akurat powód do radości, była różnica 4 bramek a bilans ogólny mało imponujący.
  Jedno cieszy: dali z siebie sporo, może się rozruszaja ale nie próbujmy pisać o jakichś szansach jak to niektórzy robią, może następnym razem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX