Sport.pl

STUDIO.SPORT.PL. Ekstraklasa. Nawałka w Lechu? "Były selekcjoner nie rozdaje wszystkich kart na rynku pracy"

Krzysztof Smajek
07.11.2018 13:30
Lech Poznań po zwolnieniu Ivan Djurdjevicia szuka nowego trenera. Kandydatem do objęcia 'Kolejorza' jest Adam Nawałka. - Myślę, że Nawałka w ewentualnych negocjacjach nie będzie aż tak apodyktyczny. Może nie będzie wymagał, że musi przyjść cały jego sztab - mówi Piotr Koźmiński, dziennikarz 'Super Expressu'.
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • skokens

  Oceniono 4 razy 2

  Słuchy chodzą że, ciotka czy tam siostra Nawałki bedzie jezdzic równierz autokarem i przygotowywac piłkarzom kanapki z pasztetem na droge. Ma się ona równierz zając analizą przeciwników pod kątem "w którą stronę zazwyczaj biegają. Pensja skromna 40tyś miesięcznie.

 • meczy.koza

  Oceniono 1 raz 1

  nie wierzę, że zapomniał o Peszce

 • niktalboktos

  0

  Jedynym widocznym i namacalnym efektem działań Nawałki jako selekcjonera polskiej kadry były wygrane z ogórkami i klęska w starciach z mocniejszymi rywalami. natomiast to co sie stalo na Mundialu nazwać należy już katastrofą. Gdyby facet chociaż zostawił kadrę w dobrym stanie, no ale nie zostawił. Także nie rozumiem zachwytów co niektórych nad perfekcjonizmem w podejsciu do pracy i profesjonalizmem tegoz Nawałki, wymagania zawsze miał wielkie, warunki w PZPNie bardzo dobre, ale wyniki slabiutkie mimo wszystko.

 • rezun-one

  0

  Ale obniża loty, skończy w A klasie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX