Sport.pl

STUDIO.SPORT.PL. Nawałka wróci do ekstraklasy? "Nie musiałby się tego wstydzić"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
26.10.2018 16:33
Adam Nawałka po rozstaniu z reprezentacją Polski jest bezrobotny. Miał propozycje pracy z federacji Armenii i Iranu. Pojawiły się też pogłoski o ofertach z Zorii Ługańsk i ukraińskiej federacji. Ostatnio pracę proponowało mu Zagłębie Lubin. - Nawałka poniekąd na własne życzenie nie znalazł nowej posady po mistrzostwach świata. Jest wybredny i słusznie, poza tym się ceni - mówi Adam Godlewski, dziennikarz 'Sportu'.
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 1 raz 1

  A przeciez miał pójśc do BAyernu i do Realu? JUż tam ponoć (jak pisali nasi Żurnaliści Sportowi) rozwijano czerwone dywany. I co?

 • plastikpiokio

  Oceniono 3 razy 1

  ten koleś ze zwykłej ludzkiej uczciwosci dałby sobie spokój z piłką narodową którą utopił w kiblu ..lepiej niech zejdzie ludziom z oczu i jedzie na antypody trenować kangury w skoku w dal.

 • jerypi

  0

  „Były selekcjoner”, „Czy jakiś klub jest skrojony na miarę Nawałki”, „Czy jakiś klub da Nawałce to czego on oczekuje” itd. itp. Ten gość musi być mistrzem pijaru, skoro wszyscy dali sobie narzucić taki styl mówienia o nim. A sprawa jest banalna: mistrzostwa potwierdziły, że on jest po prostu słabym trenerem.
  A nawiasem mówiąc: co znaczy „oferta z ukraińskiej federacji”? Jako kogo mieliby go zatrudnić? Rozumiem, że jako trenera i w tym celu zwolniliby Szewczenkę. Czy ktoś upadł na głowę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX