Sport.pl

Ekstraklasa. Jakie porządki musi zaprowadzić nowy trener Legii?

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
03.08.2018 17:28
Legia Warszawa szuka nowego szkoleniowca. Wśród potencjalnych trenerów stołecznego zespołu wymienia się: Jensa Kellera i Wiktora Skripnika. Przed następcą Klafuricia stoi wiele wyzwań. Jednym z nich jest rozmowa z Miroslavem Radoviciem. - Nie może być tak, że zawodnik jest ważniejszy od trenera. Nowy szkoleniowiec Legii będzie musiał wyjaśnić relacje z Serbem - mówi Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl.
Więcej o:
Komentarze (26)
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 15 razy 15

  Gościu ma cwaną taktykę. Gra słabo, więc pierwszy przy dziennikarskich mikrofonach i jazda po kumplach, że słabi. Ostatnio pojechał po Kante i Carlitosie, że Legia, to zupełnie coś innego niż Wisła Płock czy Kraków. Rozliczanie niech zacznie od siebie.

 • notremak

  Oceniono 12 razy 12

  Największym problemem Ległej jest Legła
  Przez lata hodowała sobie takich Radoviciów.

 • brocoli

  Oceniono 11 razy 11

  Vodoglovic do odstrzału jak najszybciej

 • jackie53

  Oceniono 10 razy 10

  Nie rozumiem jak ten Rado-Srado jest w dalszym ciągu hołubiony w Legii? Dla mnie to jest "zero"! Czyżby kibice Legii mieli aż tak krótką pamięć?! Legia - najlepsza jaką pamiętam, przygotowywała się do rewanżu z Ajaksem Amsterdam w Lidze Europejskiej, a tymczasem Miroslav Radović po cichu jak szczur, opuścił kraj i wyjechał do... Chin. Skusiły go - jak sam powiedział; "kosmiczne pieniądze" i wybrał drugą ligę chińską, niż "ukochaną Legię"! Taka jest prawda!!! A teraz ten emeryt-sprzedawczyk śmie ustawiać drużynę?! Kim on jest?! Żeby chociaż dobrze grał w piłkę...

 • rekin2008

  Oceniono 11 razy 9

  Rozmowa nie pomoże.
  Nowy trener musi być silniejszą osobowością od Radovicia.
  Przekonać taktyką i wynikami.
  Albo usunąć bożyszcze z drużyny. Od razu. Duża strata dla Legii, może.
  Ale większy zysk.

 • pawel.ccc

  Oceniono 7 razy 7

  Nie tylko Radovic jest problemem i nie tylko w Legii. Generalnie, polską Ekstraklasą rządzi bałkański zaciąg pod wodzą jednego managera, który ściąga od swoich piłkarzy 50 procent prowizji od wszystkich przychodów. Nie ma drużyny w ekstraklasie, w której by nie rządził jakiś -ić lub -iciopodobny. Temat jest dla CBA bo w grę wchodzi wpływanie na wyniki meczów, zwalnianie trenerów, wciskanie -iciów do składu meczowego. Panowie i panie samorządowcy, bałkańska grupa przechwytuje pieniądze, które idą z waszych budżetów na utrzymanie klubów, na sport młodzieżowy. Jest podstawa do zainteresowania służb tym co się dzieje w Ekstraklasie bo w grę wchodzi przywłaszczenie państwowych pieniędzy przez bliżej nieokreślone towarzystwo Wzajemnej Adoracji.

 • afeu

  Oceniono 5 razy 5

  Gdyby artykuł nie był o Legii to pies z kulawą nogą by się nim nie zainteresował

 • epik73

  Oceniono 2 razy 2

  Miro z całym szacunkiem do tego zrobiłeś ale Twój czas nadszedł i możesz wchodzić na podmęczonego rywala i też tylko ja zrzucisz zbędne kilogramy. Dodatkowo na ławę posadzić Antolica i Vesowica cholernych szkodników którzy notorycznie osłabiają Legie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX