Sport.pl

Nawałka przejmie Legię i zarządzi rewolucję? Szczęsny: Podziwiam zasobność portfela Mioduskiego, ale zacznijmy zatrudniać piłkarzy, którzy mają ambicje. Dogrywka w Sport.pl

Dominik Wardzichowski, Damian Obstawski, Tomasz Fedoruk
30.07.2018 16:20
Dariusz Mioduski marzy o zatrudnieniu Adama Nawałki. 'Super Express' poinformował, że były selekcjoner reprezentacji Polski ma przejąć zespół już w środę, ale okazuje się, że negocjacje nie są łatwe. Nawałka chciałby współpracować ze sztabem szkoleniowym, który pomagał mu w reprezentacji. Dla Legii oznaczałoby to rewolucję i wielkie wydatki. - Podziwiam zasobność portfela pana Dariusza Mioduskiego, ale nie chce mi się wierzyć, że Jarosław Tkocz, który współpracował z Nawałką w reprezentacji, byłby w stanie przekazać większą wiedzę bramkarzom niż Krzysztof Dowhań, aktualny trener bramkarzy Legii. Pozbycie się Dohwania byłoby olbrzymim błędem - zaznacza Maciej Szczęsny. Były piłkarz Legii Warszawa uważa, że zatrudnienie Nawałki to duże ryzyko, a zmiany lepiej zacząć od zawodników. - Zacznijmy zatrudniać piłkarzy, którzy mają ambicje - apeluje Maciej Szczęsny w programie 'Dogrywka'.
Więcej o:
Komentarze (40)
Zaloguj się
 • polonests

  Oceniono 9 razy 7

  Szczęsny ma rację. Nasi piłkarze nie mają ambicji. To się rzuca w oczy zwłaszcza w europejskich pucharach, gdzie, mając dużo wyższe budżety od rywali, doznają upokarzających klęsk.

 • andmas

  Oceniono 7 razy 5

  Nawałka miał po prosu dużo szczęścia w ME , słabi rywale w eliminacjach MŚ , katastrofa w Rosji z hańbą w meczu z Japonią , beznadziejny sztab szkoleniowy , wraz z przygotowaniem fizycznym , zmarnowana dekada na sukces , pomimo że mamy wielu dobrych piłkarzy w tej dekadzie , pokazała to Rosja , mając przeciętnych graczy była blisko półfinału .

 • scierplaminoga

  Oceniono 5 razy 5

  gdyby Legia chciała poważny sztab trenerski z poważnymi ludźmi od młodzieży, transferów itp. to już by dawno miała, ale im najzwyczajniej nie zależy. Czemu ? Nie mam pojęcia.

 • big_chlebowski

  Oceniono 4 razy 4

  Trener piłkarski to jedyny zawód na świecie, gdzie zarabiając krocie, możesz koncertowo spier...ić swoją robotę, mamiąc zawczasu swojego pracodawcę, że wszystko jest pod kontrolą, następnie zostajesz wypier....ny z roboty, po czym po krótkim czasie dostajesz tak samo dobrze płatną robotę w kolejnej firmie!!!

 • weston4

  Oceniono 4 razy 4

  Czyżby Nawałka się obawiał, że ktoś może zauważyć jego niekompetencję ? Szczęsny ma rację.

 • remoteisland

  Oceniono 6 razy 4

  Pan Mioduski (z całym szacunkiem) straci cały mój szacunek jeśli zatrudni p. Nawałkę.

 • d33mariusz

  Oceniono 3 razy 3

  Będzie rewolucja bo ściągnie do Legii Peszkę.

 • t0tylk0ja

  Oceniono 2 razy 2

  Krzysztof Dowhań to legenda Legii. Najlepszy trener bramkarzy w Polsce. I wara od Niego. Bramkarze w Legii nie zawodzą. Jeśli prezes Mioduski zwolni Dowhania, bo Nawałka tak chce to starci szacunek wielu kibiców Legii. Nawałka też będzie miał problem z kibicami od samego początku. Legia jest największym polskim klubem (mimo swych słabości) i to trenerzy muszą się wpasowywać w politykę klubu, a nie klub w politykę każdego nowo przybyłego trenera. Szczęsny ma rację, w Legii trzeba zacząć od zawodników oczywiście po zwolnieniu Klafa, którego przeciwnikiem zatrudnienia byłem od początku i nic nie zmieni tego nawet jeśli Legii jakimś cudem udałoby się przejść Słowaków. Klaf to słaby trener. Nawałka? No nie wiem, może...ale ręce precz od Dowhania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX