Sport.pl

STUDIO SPORT.PL. Dogrywka. PZPN zorganizuje specjalne spotkanie! Brzęczek nie dostanie dodatkowego zgrupowania

Dominik Wardzichowski, Tomasz Fedoruk, Damian Obstawski, Patryk Larwiński
03.12.2018 14:55
Jerzy Brzęczek chciał zorganizować w zimie dodatkowe zgrupowanie reprezentacji Polski, ale już wiadomo, że do niego nie dojdzie. - Polskie kluby budują wtedy formę na całą rundę wiosenną, piłkarze ciężko trenują i wyciąganie ich na dodatkowe zgrupowanie reprezentacji Polski nie byłoby dobrym pomysłem. PZPN zrezygnował z zimowego zgrupowania cztery lata temu i zdania nie zmieni - przyznał w programie 'Dogrywka' w Studio Sport.pl Maciej Sawicki. Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej przybliżył kulisy losowania w Dublinie i zaznaczył, że kadra Jerzego Brzęczka będzie faworytem grupy. - Awansujemy - stwierdził z przekonaniem i zdradził, że już 5 grudnia dojdzie do spotkania Jerzego Brzęczka, Czesława Michniewicza i Jacka Magiery. Selekcjonerzy trzech najważniejszych reprezentacji w Polsce mają wtedy ustalić zakres współpracy. Czy będzie konflikt interesów? - Priorytet będzie miała pierwsza reprezentacja - zaznacza Sawicki.
Więcej o:
Komentarze (31)
Zaloguj się
 • janusz pekowski

  Oceniono 6 razy 4

  Brawo ,bardzo dobra decyzja,nie mozna ciagnac roznych wozow ,jest sie trenerem w klubie narzeka sie na tego typu zgrupowania,a jak trenerem kadry to zgrupowanie jest potrzebne!!!!
  Wycieczki to po rozgrywkach,a w zimie praca ,zeby byla forma na caly rok.BrawoPZPN.

 • xzyzzy

  Oceniono 6 razy 4

  zimowy wypas na kanarach za friko (ciemny lud płaci ) poszedł się j.... .

 • skokens

  Oceniono 3 razy 3

  W zimie ciezko trenuja i nie beda pod byle pretekstem (czyt. Reprezentacja Polski) jechac sobie na wypoczynek, baseniki, spa, (te sprawy). No i oczywiscie wody nie beda chlac po pokojach ochlajmordy wszeteczne, (tyle dobrze). I jeszcze przynajmniej potrenuja (ci co na zachodzie) pod okiem prawdziwych trenerow i moze to cos da, i nie bedzie akcji pod tytulem "grupa wyrownana - znaczy silna" hahahah.

 • kralik111

  Oceniono 4 razy 2

  Brzeczek tym pokazuje, jakim jest dyletantem. Boniek powinien go pogonic poki nie jest za pozno.

 • purre

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze tego pana usadziliście. Nie zasłonił Lolka w pełnej krasie i o to chodziło. Super!

 • justas32

  Oceniono 1 raz 1

  Po wyborach PZPN powinien zostać rozwiązany, drużyna narodowa zlikwidowana - a cale pieniądze przesunięte na WF dla dzieci w szkołach ...

 • marek804

  Oceniono 3 razy 1

  Polskie kluby budują formę zimą na cały sezon wiosenny? Jakoś tego nie widzimy później na boiskach na których króluje miernota i brak zaangażowania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX