Sport.pl

Adam Nawałka: "Krytyka Lewandowskiego jest trafna"

Jolanta Zasępa, Damian Obstawski
09.10.2017 19:28
Robert Lewandowski po ostatnim gwizdku spotkania z Czarnogórą nie świętował. Kapitan reprezentacji od razu odbył rozmowę z Adamem Nawałką na temat gry zespołu w drugiej połowie. W pomeczowych wywiadach Lewandowski nie krył rozczarowania i mówił, że wiele rzeczy jest jeszcze do poprawy. Adam Nawałka odniósł się do krytyki Lewandowskiego na konferencji prasowej.
Więcej o:
Komentarze (37)
Zaloguj się
 • Piotr Kubala

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo bardzo mądrze,konferencje z reguły dają tylko "cytatowe"odpowiedzi na tytuły artykułów prasowych,piłkarze i trenerzy odpowiadają trochę zbyt asekuracyjnie.U Nawałki a także u Pana Bońka nie słyszy się ciągle tych samych regułek,niebanalne odpowiedzi fajnie się słucha.Gratuluje awansu i postawy całej drużyny.Jestem z Was dumny!Ps:Bilet na ćwierćfinał prosze wysłać poleconym a nie tak jak ostatnio ekonomicznym,bo ktoś podmienił i dostałem gazetke z biedronki

 • ramzes-ra

  Oceniono 1 raz 1

  Dobry trener musi nie tylko słuchać uwag kapitana reprezentacji ale co ważniejsze wyciągać wnioski i konsekwentnie wprowadzać zmiany sugerowane przez kapitana., bo tylko wtedy drużyna ma szansę odegrać znaczącą rolę w Moskwie. Taka gra jak w drugiej połowie ostatniego meczu nie tylko pozostawia wiele do życzenia ale dyskredytuje nasz zespół . Jakby nie Lewy ze swoim rajdem na bramkarza gości i samobój mogło być bardzo źle. Trener i pozostali zawodnicy nie powinni do tego dopuścić. To nie może się powtórzyć w Moskwie.

 • tadek1703

  Oceniono 1 raz 1

  Musza sie postarac. To jest duza szansa. Za 4 lata Robert bedzie mial 33 lata, wiec konieczna jest pelna koncentracja, bo druzyna jest bardzo dobra.

 • kapselneroniusz

  Oceniono 3 razy 1

  Dwie bramki - na 3:2 i 4:2 to były PREZENTY. Nigdy nie widziałem takiej niefrasobliwości i takiego samobója.
  Co tu gadać! Czarnogórze należą się brawa.
  A co gdyby grało 6 z podstawowego składu i Czarnogóra miała szanse na 2 miejsce w grupie?

 • balbin79

  Oceniono 1 raz 1

  Jakby tak przeanalizowac dzien roboczy Lewandowskiego a dzien zwyklego kopacza powolanego z ligi zobaczylibyscie roznice, i dobrze ze ma pretensje , bo nie kazy sie przyklada.. dla wiekszosci trening czy zgrupowanie to okazja do spotkania wypicia, pogadania a wynik -jakos to bedzie, treningi w klubach od 13-16 aby biedactwa sie nie przemeczaly - i tak to wyglada...malo kto daje z siebie 100% albio i wiecej..

 • mniklasp

  Oceniono 3 razy 1

  to co polskich pilkrzy rozprasza jezeli nie sa skoncentrowani?Lewy jest po licencjacie z trenowania, wiec uwazj Nawalka, Lewy jest pro.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX