Sport.pl

STUDIO SPORT.PL. Dogrywka. Mariusz Piekarski odpowiada Mateuszowi Borkowi. "To nie było fair! Rzucenie mięsa armatniego"

Dominik Wardzichowski, Tomasz Fedoruk, Damian Obstawski
22.10.2018 16:43
- Presję mogą czuć pielęgniarki na onkologii, rodziny z chorymi dziećmi, a nie piłkarze zarabiający duże pieniądze - przyznał w programie 'Dogrywka' Mateusz Borek. Mariusz Piekarski odpowiedział komentatorowi Polsatu Sport. - To nie było fair! To było populistyczne rzucenie mięsa armatniego. Cenię Mateusza, jest bardzo dobrym komentatorem, ale z tego co wiem, nie ukończył psychologii - przyznał Piekarski. - Sport jest związany z dużą presją. Ambitnym zawodnikom zależy na wynikach, a ich brak często wiąże się z depresją. W piłkarzy łatwo uderzyć. Mają fajne życie, dużo zarabiają, ale zdarzają im się trudne momenty - zaznaczył Mariusz Piekarski w programie 'Dogrywka' w Studio Sport.pl. Były piłkarz Legii opowiedział o swoich odczuciach po meczu Legia - Wisła i sytuacji Artura Jędrzejczyka, który w letnim oknie transferowym był wypychany z Legii Warszawa.
Więcej o:
Komentarze (31)
Zaloguj się
 • laborantkolaborant

  Oceniono 15 razy 11

  korupcja, machloje, gangusy, maczety, kibolstwo, patologia najgorszego gatunku, syf, chamskie faule, symulanctwo, oszustwa sędziowskie, przepłacanie leni, przygłupie wagsy, plastikowa tandeta, obciachowe samochody, ciotowate fryzurki, celebryckie nawyki, przesyt reklamowy do porzygania, tragiczne wyniki sportowe, żenujące wypowiedzi i jeszcze gorsze zachowania...
  oto, jak mawia redaktor szpakowski, piękno futbolu!

 • kac

  Oceniono 10 razy 8

  W porównaniu z pielęgniarką na onkologii piłkarz jest nikim, totalnym nikim.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Pewnie, że łatwo.
  Trudniej uderzyć w takiego nauczyciela matematyki.

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 3 razy 3

  Co innego miał Borek na myśli. Mógłby podać jeszcze przykład Madonny czy jakiegoś polityka, nie wiem, Merkel na przykład. Presja jest nieodłącznym elementem twojego życia jeśli pchasz się przed kamerę, przed publiczność czy przed wyborców. To tak jakby Kamil Stoch narzekał co drugi wywiad, że na zawodach było zimno. Ja rozumiem, że nasi ligowcy wybrali zawód piłkarza dla sportowych bryk i wakacji na Karaibach, ale wstydziliby się marudzić na temat oczekiwań w stosunku do nich.

  Presja to jest w finale Ligi Mistrzów, albo MŚ :p

 • Łukasz Dyjach

  Oceniono 3 razy 3

  W ogóle się nie zgadzam. Piłkarze nie są szanowani w Polsce, bo od ponad 2 dekad sobie ciężko na to pracują. Częstsze wizyty w klubach nocnych niż na treningach, jak już są na treningach to z motywacją coś nie tak, brak zaangażowania w meczach. Presję mogą czuć siatkarze jak grają o Mistrzostwo Świata, a nie kopacz ze średniego klubu grającego w Niedziele mecz ligowy. Bzdury Pan opowiadasz. Zamykacie grajków w bańce żeby przypadkiem nikt na nich mocniej nie przeklął, a później własnie są nieprzygotowani psychicznie. Wychodzą na kadrę i podają do tylu do najbliższego, bo to nie wymaga wzięcia odpowiedzialności.

 • grogreg

  Oceniono 7 razy 3

  1. Obejrzałem, załączony wywiad...nie wiem kto bardziej spierdo...ł. Szanowni rozmówcy czy ich fryzjerzy.
  2, Co do presji piłkarzy. Jak presja? Co od nich zależy? Że paru frustratów rzuci kapciem w telewizor? Od pielęgniarek na onkologii zależy czy ktoś odejdzie z tego świata w komforcie lub w cierpieniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX