Sport.pl

Jagiellonia może stracić dwie gwiazdy! Mamrot: W notesie mam już listę piłkarzy, którzy mogą ich zastąpić. Dogrywka w Sport.pl

Dominik Wardzichowski, Kacper Sosnowski, Patryk Larwiński
28.05.2018 16:44
Przemysław Frankowski i Taras Romanczuk mogą opuścić Jagiellonię Białystok w letnim oknie transferowym. Wicemistrzowie Polski mogą przystąpić do nowych rozgrywek bez swoich gwiazd, ale Ireneusz Mamrot ma już w notesie listę piłkarzy, którzy mogą ich zastąpić. - Prezes zna ich nazwiska, ale jest problem. Ja chciałbym sprowadzić zawodników z polskiej ligi, większość z nich ma ważne kontrakty, a kluby nie chcą ich sprzedać, bo wiedzą, że zagraniczny klub może zapłacić więcej - przyznał w programie 'Dogrywka' Ireneusz Mamrot, szkoleniowiec Jagiellonii Białystok.
Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • antybandzior

  Oceniono 1 raz 1

  Bełkot, Mamrot, słabe wina

 • 0

  Super powiedziane przez trenera radość po sukcesie jest utrwalana w głowie na całe życie - nie okradajmy sportowców z takiego momentu. Budując mentalność zwycięzców przyszłych Reprezentantów Polski. Detale decydują o sukcesie i może będzie to miało wpływ w Rosji na Mundialu.

 • rownowaznik

  0

  Rozwój klubu w polskiej lidze. Każdy się podnieca, że jakiś Górnik czy Wisła Płock są odkryciami sezonu. Ale teraz trzeba zrobić krok do przodu i zaczynają się schody.

 • oko-85

  Oceniono 10 razy -6

  "artykul" o tvp znika z glownej... bo w komentarzach ludzie bronili tvp... pod innym "artykulem" komentarze krytykujace lewactwo usuwane... macie racje - demokracja zagrozona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX