Sport.pl

Ekstraklasa. Czy oni będą rozchwytywani w zimowym oknie transferowym?

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
24.11.2016 16:47
Wprawdzie zimowe okno transferowe w ekstraklasie otworzy się dopiero za kilka tygodni, ale może warto już teraz zastanowić się, po których piłkarzy może ustawić się kolejka chętnych. Na naszej liście znalazło się siedem nazwisk.
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • karasek432

  0

  Najlepiej wszystkich sprzedać a nasze drużyny będą pośmiewiskiem i zbierać baty po 8 do 0

 • t0tylk0ja

  0

  Wasiliew w Lechu, albo w Legii? Obie te drużyny za szybko grają w ofensywie. Wasiliew jest za wolny. Legia potrzebuje wzmocnień w defensywie. Jach? Siedziałby na ławce. Jeśli chce koniecznie odejść to najlepiej niech idzie ścieżką Glika. Do drugiej ligi włoskiej. Tam go dokształcą i będzie z niego wtedy kawał obrońcy. Kownacki musi wyjechać, bo w Polsce nie nauczy się już za wiele, ale raczej do drużyny środka tabeli np. we Francji i nie za 5 a za 3 mln euro. Gdyby grał w pierwszej reprezentacji to ok. No ten Węgier z Pogoni pewnie trochę kasy dostarczy portowcom. I moim zdaniem więcej niż Kownacki Lechowi, chociaż mogę się mylić, bo to zależy kto będzie kupował, jaki agent będzie pośredniczył... Bereszyńskiego szkoda i mam nadzieję, że dogra w Legii do końca sezonu, ale musi wyjechać, by reprezentacja miała z niego pożytek musi grać w lepszej lidze, oby go tylko kontuzje omijały.

 • konradmarburg

  0

  Jach to drewniany kloc. Do tego poza wzrostem ma bardzo słabe warunki fizyczne. Drugi Kamiński to maks, co może z niego być. Nie rozumiem tej sraczki na punkcie obrońcy Zagłębia. Śmierdzi to pompowaniem. "W Legii Warszawa" - już wystarczająco kloców na obronę w Legii sprowadzili (Dąbrowski, Czerwiński). Tam są większe aspiracje i potrzebni obrońcy wyższej klasy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX