Sport.pl

Ekstraklasa. Radović w Legii? Nie dogadałby się z Czerczesowem. W Lechu nowa, potencjalna gwiazda

Krzysztof Smajek
27.01.2016 17:43
Kluby z Polski pozostają aktywne podczas zimowego okienka transferowego. Jakie ruchy klubów Ekstraklasy były najciekawsze i który z nowych nabytków może wnieść do ligi najwięcej jakości, pytamy dziennikarza sport.pl Michała Zachodnego.
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • kabel1111

  Oceniono 2 razy 2

  Co to za bzdury o tym Radovicu ten dzieciak opowiada? Rado to wolny zawodnik i przyszedłby za darmo i nie na skrzydło tylko raczej na srodek pomocy. A co do tego czy treningi u nowego trenera pasowałby mu czy nie to "pan redaktor" bawi sie w Macieja wróżbitę

 • kibleg

  Oceniono 1 raz 1

  Dać głos gó...arzom, to zaczynają głupoty frazolić. Skoro taki ten szczeniak mądry, to niech się postara o posadkę trenera a nie marnuje się na paplaniu.

 • jumare

  0

  Do Lecha Radovic nigdy nie trafi. Bo nikt w Poznaniu nie dałby mu grać, a i warszawscy kibice by mu nie darowali. Można wybaczyć, młodym, najemnikom, ale ludziom którzy utożsamianiom się z klubem, takiej zdrady się nie wybacza.

 • 0

  co ty opowiadasz człowieku ty się znasz na piłce ludzie nie ośmieszajcie się takich głupot jak opowiada ten pożal się borze redaktorek to już dawno nie słyszałem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX