Transfery. Wisła, Lech i Legia walczą o Jacka Kiełba

Jacek Kiełb w meczu z Legią

Jacek Kiełb w meczu z Legią (Fot. Wojtek Habdas / Agencja Gaz)

PRZEGLĄD PRASY. Jacek Kiełb który w 27 kolejce zdobył zwycięską bramkę dla Korony Kielce w meczu z Wisłą Kraków najprawdopodobniej zmieni klub. O pozyskanie utalentowanego pomocnika starają się wszystkie czołowe zespoły Ekstraklasy - donosi "Przegląd Sportowy".
Wszystkie akcje polskiej ligi na Ekstraklasa.tv »

Spekulacjom transferowym nie zaprzecza sam zawodnik. - Słyszałem na przykład, że mógłbym być kandydatem na następcę Sławomira Peszki w Lechu, ale nie mam pojęcia, czy już teraz poradziłbym sobie w takim klubie - mówi Jacek Kiełb.

22-letni pomocnik jest związany z Koroną trzyletnim kontraktem, jednak znajduje się w nim określona suma, za którą zawodnik może odejść. - Kilka polskich klubów stać na taki wydatek - zapewnia menedżer zawodnika Radosław Osuch.

Nie oznacza to, że kwota zapisana w kontrakcie wystarczy do zakupu Kiełba. Korona wstrzymuje się z ogłoszeniem zadowalającej jej kwoty - Nie miałoby to większego sensu w sytuacji, gdy po Jacka Kiełba zgłosiłoby się kilka klubów - mówi wiceprezes Korony Jarosław Niebudek, sygnalizując, że może dojść do swoistej licytacji.

Sensacja w Krakowie. Korona pokonała Wisłę Kraków »


Zobacz także
  • Zlatan Ibrahimovic Transfery. Juventus Turyn gotowy, by sprowadzić Ibrahimovicia z powrotem
  • Artur Boruc Transfery. Artur Boruc za dwa miliony funtów przejdzie do Sevilli?
  • Łukasz Garguła Ekstraklasa. Łukasz Garguła gotowy na Legię

Najnowsze informacje