Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bartosz Kapustka z powrotem w Cracovii? "To nierealne, wręcz paranoiczne"

- Oczywiście, bardzo byśmy chcieli Bartka z powrotem, ale to nierealne. To byłoby wręcz paranoiczne, gdyby Anglicy nam go oddali - powiedział prezes Cracovii, Janusz Filipiak
Prezes Cracovii przyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", że wypożyczenie reprezentanta Polski jest niemożliwe.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy, że niezadowolony ze swojej sytuacji w Leicester Kapustka, którego nie pocieszają nawet pochwały od trenera Claudia Ranieriego, najchętniej zmieniłby klub jeszcze tej zimy. Na przeszkodzie stoją m.in. przepisy FIFA, stanowiące, że w jednym sezonie piłkarz nie może zagrać w więcej niż dwóch klubach. 20-latek w obecnym sezonie ma na koncie dwa występy w Cracovii. Jak grę w Leicester do lat 23 zinterpretowałaby światowa federacja? W najgorszym przypadku, jego jedyną opcją pozostałaby Cracovia.

Kapustka do Anglii trafił na początku sierpnia za około pięć mln euro. W pierwszym zespole "Lisów" jeszcze nie zadebiutował.

- Te doniesienia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nie mamy żadnego potwierdzenia z Leicester w tej sprawie. Oczywiście, bardzo byśmy chcieli Bartka z powrotem, ale to nierealne. To byłoby wręcz paranoiczne, gdyby Anglicy nam go oddali - skomentował Filipiak.Wybraliśmy najlepszych piłkarzy w ekstraklasie. Oni zachwycali!
Więcej o:
Komentarze (8)
Bartosz Kapustka z powrotem w Cracovii? "To nierealne, wręcz paranoiczne"
Zaloguj się
 • konradmarburg

  Oceniono 2 razy 2

  Nierealne jest nie tyle samo wypożyczenie, ile pokrycie choćby kilkudziesięciu procent wynagrodzenia Kapustki przez Cracovię.
  To chciał rzec pan Filipiak.

 • kaczusbb

  Oceniono 1 raz 1

  Cóż - jak były pierwsze dywagacje, na temat, by ktoś kupił z zagranicznych zespołów Kapustkę, któryś z piłkarskich komentatorów, mówił, że to za wcześnie, za rok, 2 tak, ale teraz zmarnuje się chłopak... I niestety miał rację - Chłopak jest za młody, a powinien grać regularnie, bo ciągle się uczy jeszcze fachu...

 • table99

  0

  durny pismak wymysla z doopy wziety scenariusz..cep..

 • alinawaza

  0

  Można powiedzieć że kariera Kapustki była krótka ale burzliwa.

 • abuelo

  0

  Kapustkę zamienili na kapustę, ale wcześniej na kapustę zamienili głowę

 • cezar85

  0

  w ten piękny sposób prezes Filipiak skwitował brednie pismaków ze sport.pl

 • zwolay

  0

  CO w tym paranoicznego?mało to razy przedaje się zawodnika i ona wraca na zasadzie wypożyczenia do klubu?Tak chyba było z F.Thauvien (nie wiem czy dobrze napisałem) na linii OM--> Newcastle.

 • pawelwitecki

  Oceniono 1 raz -1

  niech gdzieś go wypożyczą poza obszar FIFA...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX