Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Juergen Klopp podpisał nową umowę z Liverpoolem

Liverpool poinformował w piątek, że trener Juergen Klopp przedłużył kontrakt z klubem. Niemiec ma pracować z piłkarzami przez kolejne sześć sezonów.
Klopp został trenerem w październiku 2015 roku zastępując Brendana Rodgersa. Liverpool zajął ósme miejsce w Premier League, doszedł do IV rundy Pucharu Anglii, oraz przegrał w finale Ligi Europejskiej i Pucharu Ligi Angielskiej. Pomimo zakończenia sezonu bez trofeum, w Liverpoolu są zachwyceni z Kloppa i jego pracy.

"Kiedy ma się indywidualność taką jak Juergen sensowne jest podpisanie umowy na dłuższy okres. Nie robilibyśmy tego, gdyby było to nieodpowiedzialne" - napisali właściciel klubu John Henry, prezes Tom Werner i Mike Gordon, prezydent Fenway Sports Group. "Jest światowej klasy talentem i jego przewodnictwo będzie kluczowe dla naszych osiągnięć w kolejnych latach".

Kontrakty przedłużono także z asystentami Kloppa: Zeljko Buvacem i Peterem Krawietzem. - Ciężko wyrazić słowami, jak bardzo jesteśmy zaszczyceni - ja, Zeljko i Peter - zaufaniem, jakim darzą nas właściciele i cały klub. Jesteśmy na początku podróży, ale mamy już niesamowitą łączność z tym specjalnym miejscem - powiedział Klopp.Wszystkie miny Joachima Loewa, czyli najlepszy mecz Euro 2016 [MEMY]Więcej o:
Komentarze (4)
Premier League. Juergen Klopp podpisał nową umowę z Liverpoolem
Zaloguj się
 • lech2011

  Oceniono 1 raz 1

  "Liverpool zrobił na krok, który może być wielkim wzmocnieniem"

  a polsku ?

 • lechita1

  0

  zachwyceni z Kloppa.... wolałbym jednak, zeby byli zachwyceni Kloppem lud zadowoleni z Kloppa... Nieprawdaż?

 • michalcyprian

  0

  Być może bali się, że odejdzie nagle do reprezentacji Niemiec...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX