Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Juergen Klopp zrezygnował z piłkarza z powodu "cieszynek"

Dyrektor marketingu Borussii Dortmund Carsten Cramer zdradził, że były trener klubu Juergen Klopp zrezygnował kiedyś z zakupu napastnika z powodu samolubnych celebracji po golu
Klopp głosował przeciwko zakupieniu kluczowego celu transferowego Borussii, bo nie podobał mu się jego sposób prezentowania radości po zdobytej bramce. Cramer opowiada, że obecny manager Liverpoolu zainteresował się zawodnikiem po obejrzeniu fragmentów jego występów, ale odrzuciły go samolubne "cieszynki".

Dyrektor nie zdradza, o kogo chodziło, ale mówi, że Klopp był bardziej zaniepokojony tym, że piłkarz jest zbyt skupiony na własnych występach, niż cieszył się na ewentualne korzyści, jakie mogłaby przynieść jego gra.- "To nie jest gość dla Dortmundu. Cieszy się dla siebie, a nie dla klubu" - cytuje Kloppa Cramer.

- Wszyscy zawodnicy wiedzą, że zespół jest najważniejszy. Jestem przekonany, że taką filozofią posługiwaliśmy się, zatrudniając właśnie kogoś takiego jak Juergen Klopp - dodaje pracownik Borussii.

Zobacz najlepsze bramki weekendu, których nie widziałeś!
Więcej o:
Komentarze (7)
Transfery. Juergen Klopp zrezygnował z piłkarza z powodu "cieszynek"
Zaloguj się
  • ketjow1978

    Oceniono 5 razy 1

    Cieszynki to takie disco-polo futbolu, im mniej tym lepiej :)

  • boooolek

    Oceniono 3 razy -3

    NOOO jak śmiał to niemiecki gender nie chce słuchać polskich marnych pismaków- moze jakby posłuchał takiego dziennikarza jak pospieszalski od razu zdobył by ligę mistrzów!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX