Ligue 1. Remis Auxerre, asysta Dudki

AJ Auxerre zremisowało w 32. kolejce z RC Lens 1:1. Przy golu dla gospodarzy asystował Dariusz Dudka. Zarówno on jak i Ireneusz Jeleń spędzili na boisku po 90 minut.

Spotkanie lepiej zaczęło się dla Auxerre. Już w 6. minucie gola zdobył Willy Boly, a asystę przy tym trafieniu zaliczył Dariusz Dudka, który popisał się idealnym dośrodkowaniem. Zobacz asystę Dariusza Dudki .

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy wyrównał Sebastian Roudet. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Po 32. kolejkach Auxerre zajmuje w Ligue 1 dopiero 16. miejsce z 38 punktami na koncie. Drużyna Dudki i Jelenia ma tylko dwa punkty przewagi nad będącym w strefie spadkowej Caen. Do końca rozgrywek pozostało sześć kolejek.