Dwie bramki Grzegorza Rasiaka

Były reprezentant Polski, grający obecnie w Reading zdobył dwie bramki w wygranym przez jego zespół 5:0 meczu z Sheffield Wednesday.
Pierwszego gola, na 2:0, Rasiak zdobył w 45. minucie. Strzał Simona Churcha został zablokowany przez obrońców, czujny polski napastnik dopadł jednak do piłki i pokonał stojącego w bramce rywali Lee Granta.

Drugi raz Polak wpisał się na listę strzelców w 65. minucie. Skrzydłem pomknął reprezentant Mali Jimmy Kebe i dośrodkował w pole karne. Tam piłkę przyjął Rasiak i ze spokojem po raz drugi pokonał golkipera rywali.

Ostatecznie zespół Polaka zwyciężył 5:0. Dzięki temu zwycięstwu drużyna prowadzona przez Briana McDermotta przesunęła się na bezpieczne, 18. miejsce w tabeli.

Chelsea znokautowana na Stamford Bridge przez Manchester City »